Mi było smutno bez "Kaczora Donalda"...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Deal życia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2015, 17:41
Ja w tym wieku płakałem, jak nie obejrzałem Pory na Przygodę o 20:00...
No, może jak miałem 6-7 lat.
Odpisz
6 listopada 2015, 18:28
@PanPomidor: Pora na przygodę została zrobiona w 2010.. Teraz masz 12?
Odpisz
7 listopada 2015, 09:48
@hejt123: Tak, 12...
Odpisz
17 listopada 2015, 21:01
@PanPomidor: ja też pjona!
Odpisz
17 listopada 2015, 21:08
@bettygrof: *Piona*
Ok.
Odpisz
23 maja 2016, 19:39
@PanPomidor: A idź…
Odpisz
26 lipca 2018, 22:58
@PanPomidor: A teraz prawie 15. :O
Odpisz
9 września 2022, 11:45
@PanPomidor: żyjesz
Odpisz
2 sierpnia 2018, 19:49
Raz płakałem, jak był koniec odcinka dobranocki i taki POTĘŻNY napis...
Ciąg Dalszy Nastąpi
Odpisz
19 grudnia 2015, 21:51
Hehe. Ja też😂
Odpisz
2 sierpnia 2015, 02:46
True story
Odpisz
15 lipca 2015, 12:49
True ...niestety
Odpisz
16 czerwca 2015, 18:49
True
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:12
Mnie takie związki irytują.. -w-
Odpisz
4 maja 2015, 14:47
@HkgStudio: a myślałam że jestem sama w tej myśli .-.
Odpisz
4 maja 2015, 15:01
@Love_Bunny: Łoooho... :w<
Odpisz
21 kwietnia 2015, 21:33
Mi też.... Akurat mam szczęście bo jestem singlem
Odpisz
20 kwietnia 2015, 22:07
ja dowiedziałam się co to sex mając 12-13 lat, a teraz w tym wieku traci się dziewictwo...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 07:19
dziesieć lat może nie ale od pietnastki już sie robi powazniej:P
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:01
@taken1: W wieku piętnastu lat to ty masz się uczyć, żeby później na życie zarabiać, a nie się angażować w związki...
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:55
@darcus: Nie trzeba się domyślać od kogo dostałeś te strzałki w dół.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:57
@darcus: To uczucie gdy widzisz komentarz Darkuza ale wiesz że jeśli spróbujesz odpowiedzieć wywołasz kłótnię która pochłonie pokolenia .
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:39
@Bilolus1: nie mam życia wiec zaryzykuje:3
Odpisz
20 kwietnia 2015, 15:41
@darcus: szkoła mamy skonczyć by zdobyć prace a prace by pieniądze ale po cholere ci pieniądze? no chyba żesam fakt ich posiadania cie cieszy. a zwiazek jest by cieszył i jest czesto sensem życia dla kogoś szkoła jest zawsze gdzieś w tyle za ważniejszymi rzeczami
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:51
@taken1: Jeżeli związek jest dla ciebie sensem życia, to bardzo współczuję, a rozmowa jest zakończona.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:52
@Bilolus1: Skoro zwracasz się do mnie per "Darkuz", to najwidoczniej zależy ci na wywołaniu kłótni.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:53
@darcus: To była ukryta propozycja .
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:55
@Bilolus1: Zawiedziesz się.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 18:59
@darcus: dlaczego współczujesz? to nie ma sensu każdy moze sobie wybrać swoj cel i zarazem sens życia co niby jest z moim nie tak?
Odpisz
20 kwietnia 2015, 16:11
Tró.
Odpisz
20 kwietnia 2015, 14:09
Moja siostra gdy przegapi smerfy co lecą na tvp abc zaczyna płakać
Odpisz
20 kwietnia 2015, 06:54
Alan!
Odpisz
20 kwietnia 2015, 06:51
tak bardzo tru
Odpisz