Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar WielkiMoffPoppns

23 listopada 2020, 19:32

Czy tamten pilot rebeli to Snap Wexley?

Avatar Tymoslaw0

21 kwietnia 2015, 12:19

Ja tam lubię Jar-Jara

Avatar SCP_173

22 kwietnia 2015, 15:21

@Tymoslaw0: ja też (HEJTY LECO!!!)

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2015, 15:23

@Tymoslaw0: Dołączam się :P.

Avatar Tymoslaw0

Edytowano - 22 kwietnia 2015, 16:25

@SCP_173: muj boże, scp 173 mnie goni ;__;

Avatar SCP_173

22 kwietnia 2015, 16:26

@Tymoslaw0: zostawie cie bo lubisz jar jara :D

Avatar Tymoslaw0

22 kwietnia 2015, 16:27

@SCP_173: (c::::::)

Avatar keitel

23 kwietnia 2015, 09:07

@SCP_173: Hejty zeszczelone.

Avatar
Captain_0bvious

20 kwietnia 2015, 22:25

Czemu nikt nie lubi Jar-Jara? Przecież jest za**bisty

Avatar korobov

20 kwietnia 2015, 22:56

Nisa mówić, że Kanclerzp potrzebować dodatkowych uprawnień.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 09:18

Po 1. Jest wk*rwiający
Po 2. Ma na imię słoik
Po 3. Przez niego upadła republika
Po 4. Jest wk*rwiający.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2015, 10:45

dla mnie był śmieszny, ale to tylko moja opinia.

Avatar Zjem_Ci_Matke

22 kwietnia 2015, 16:10

Deadpool jedzie ci wpie**olić.

Avatar opliko95

22 kwietnia 2015, 16:42

dokładniej to ma na imię słoik-słoik

Avatar zziomus

21 kwietnia 2015, 06:05

co to za gosciu na 7?

Avatar Tymoslaw0

22 kwietnia 2015, 16:32

@zziomus: od góry-Lando Calrissian
od dołu-Imperator Imperium-Sheev Palpatine

Avatar Zjem_Ci_Matke

22 kwietnia 2015, 16:00

Nawet Deadpool nie lubi Jar-Jar'a...

Avatar Aragornek

Edytowano - 21 kwietnia 2015, 09:11

Mam jakiś błąd z tym obrazkiem . Wyświetlają mi się 4 pierwsze obrazki( do Dartha Vadera), a za nimi 5 razy więcej białej wolnej przestrzeni. To już nie pierwszy raz. Czy tam jest ciąg dalszy i mi się nie wczytuje, czy rozciągnęło ramkę, a obrazki są 4?(ps. to nie błąd neta, bo po przelogowaniu/odpaleniu obrazka w okienku ciągle mam białe.)

Avatar MokryAdam

21 kwietnia 2015, 11:29

@Aragornek: Masz jakieś problemy z czymś bo jest ciąg dalszy jednak nie powiem jaki to problem bo nie znam się poprostu na kompach. Ja mam podobnie z niektórymi gifami na telefonie bo w pewnym momencie cały ekran staję się biały i wyłącza internet

Avatar Flute

22 kwietnia 2015, 15:38

@Aragornek: Pewnie wina przeglądarki obrazków jakby co jest 22

Avatar Gray1997

21 kwietnia 2015, 08:48

Skąd tu się wziął woźny z Harrego Pottera?

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2015, 23:47

Znasz Nieugiętą siłę?
To urocze...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Trzeba brać osobną torbę

Zdeklasowani znowu

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka