Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sssstttt

21 września 2024, 17:47

Są jednak przypadki w których czyjeś emocje mogą kogoś skrzywdzić.

Avatar sssstttt

21 września 2024, 17:48

@sssstttt: Albo człowiek lubi użalać się nad sobą i być ofiarą by usprawiedliwić to jaką porażką się jest.

Avatar Zwykly_uzytkownik_jeja

14 stycznia 2018, 17:29

Ja też sie zgadzam

Avatar Tamister

24 kwietnia 2015, 19:09

Ci panowie wikingowie się nie zgadzają.
Ja również =)
Facet to facet, a nie baba z ku*asem.

Avatar skers2

24 kwietnia 2015, 23:36

@Tamister: Jakoś każdy mężczyzna ma w sobie jakieś gruczoły łzowe (sry jeśli palnąłem teraz jakąś głupotę, z biologi dobry nie jestem :P) i jakoś każdy jest zdolny do płaczu. Stereotyp typu: mężczyzna ma być super umięśniony, bez uczuć i z kut*sem do kolan jest głupi. Nie każdy musi być samcem alfa i udawać na siłę nie wiadomo kogo

Avatar Tamister

25 kwietnia 2015, 00:27

@skers2: Oczywiście, że ma te gruczoły... Chodzi mi o to, że mężczyzna nie ma potrzeby wypłakiwania się komuś z byle jakich powodów - odwołuję się do obrazka. =)

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 14:01

Filozofka, normalna feministka, ładna i umie grać.
Takiej kobiety jeszcze nie było.

Avatar Oliwka_99

24 kwietnia 2015, 14:18

jest kilka...

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2015, 14:29

@Oliwka_99: Tych, które łączą te wszystkie cechy.

Avatar Oliwka_99

24 kwietnia 2015, 14:30

jedna napewno :D Oj nie trać wiary w dziołchy :P jest dużo prawie idealnych

Avatar Leesha

24 kwietnia 2015, 18:29

@Oliwka_99: dwie

Avatar Oliwka_99

24 kwietnia 2015, 22:09

@Leesha: Znaacznie więcej :D

Avatar MrocznyWilk

24 kwietnia 2015, 14:12

Płacz =/= się mówienie głośno o tym, co się czuje. Można się uzewnętrzniać inaczej.

Avatar TheGreatcat

24 kwietnia 2015, 15:25

@MrocznyWilk: No dokładnie, jest wiele sposobów na okazywanie uczuć nie wymagających płaczu, histerii, czy rozmowy nawet.

Avatar DiKarpio

24 kwietnia 2015, 19:17

@TheGreatcat: niektórzy mają tak ,że nie chcą płakać ,gdy coś się im stało ,ale gdy przestają się skupiać na niepłakaniu ,to łzy sie same leją .

Avatar TheGreatcat

24 kwietnia 2015, 21:14

@DiKarpio: Są takie sytuacje, jak się dostanie np piłką w jaja.

Avatar chefajstos

24 kwietnia 2015, 18:59

I tak oto królowa internetu straciła władze.

Avatar eRJot

24 kwietnia 2015, 14:48

Mnie denerwuje ten stereotyp bo czasami moge mieć chwile słabości, tak ot co bez powodu a jestem chłopakiem..

Avatar QueenBlood

24 kwietnia 2015, 14:39

Osobiście uważam, że patologia w rodzinie jest o wiele gorsza.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Za co ta premia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Co za przypadek

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka