Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Za co ta premia
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Co za przypadek
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2024, 17:47
Są jednak przypadki w których czyjeś emocje mogą kogoś skrzywdzić.
Odpisz
21 września 2024, 17:48
@sssstttt: Albo człowiek lubi użalać się nad sobą i być ofiarą by usprawiedliwić to jaką porażką się jest.
Odpisz
14 stycznia 2018, 17:29
Ja też sie zgadzam
Odpisz
24 kwietnia 2015, 19:09
Ci panowie wikingowie się nie zgadzają.
Ja również =)
Facet to facet, a nie baba z ku*asem.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 23:36
@Tamister: Jakoś każdy mężczyzna ma w sobie jakieś gruczoły łzowe (sry jeśli palnąłem teraz jakąś głupotę, z biologi dobry nie jestem :P) i jakoś każdy jest zdolny do płaczu. Stereotyp typu: mężczyzna ma być super umięśniony, bez uczuć i z kut*sem do kolan jest głupi. Nie każdy musi być samcem alfa i udawać na siłę nie wiadomo kogo
Odpisz
25 kwietnia 2015, 00:27
@skers2: Oczywiście, że ma te gruczoły... Chodzi mi o to, że mężczyzna nie ma potrzeby wypłakiwania się komuś z byle jakich powodów - odwołuję się do obrazka. =)
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:01
Filozofka, normalna feministka, ładna i umie grać.
Takiej kobiety jeszcze nie było.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:18
jest kilka...
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:29
@Oliwka_99: Tych, które łączą te wszystkie cechy.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:30
jedna napewno :D Oj nie trać wiary w dziołchy :P jest dużo prawie idealnych
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:29
@Oliwka_99: dwie
Odpisz
24 kwietnia 2015, 22:09
@Leesha: Znaacznie więcej :D
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:12
Płacz =/= się mówienie głośno o tym, co się czuje. Można się uzewnętrzniać inaczej.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 15:25
@MrocznyWilk: No dokładnie, jest wiele sposobów na okazywanie uczuć nie wymagających płaczu, histerii, czy rozmowy nawet.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 19:17
@TheGreatcat: niektórzy mają tak ,że nie chcą płakać ,gdy coś się im stało ,ale gdy przestają się skupiać na niepłakaniu ,to łzy sie same leją .
Odpisz
24 kwietnia 2015, 21:14
@DiKarpio: Są takie sytuacje, jak się dostanie np piłką w jaja.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 18:59
I tak oto królowa internetu straciła władze.
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:48
Mnie denerwuje ten stereotyp bo czasami moge mieć chwile słabości, tak ot co bez powodu a jestem chłopakiem..
Odpisz
24 kwietnia 2015, 14:39
Osobiście uważam, że patologia w rodzinie jest o wiele gorsza.
Odpisz