Zapomniała się przelogować
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2018, 22:07
ти не знаєш, як твоя тряпка трахкає роговий брат, що шлюха під містком для солдата і садись на трясучі пляшки від ваніші та куру в тарілці п'яні проїхали навколо маєтку, ти знаєш, що відбувається, ти не говориш, тому що мій співак з димного їсти сосок роговий хмарний хмар ебать тебе на матю і ебать тебе старим
Odpisz
12 maja 2015, 19:22
cenzura level: DDIAMOND04
Odpisz
12 maja 2015, 19:25
@Wojgalazka: to ja jestem tym trollem jak cos bo nie widac ale ciii nie mow nikomu
Odpisz
12 maja 2015, 19:27
@FankaJustinka: Spalić Cię za Twój nick!
Odpisz
12 maja 2015, 19:28
@dustin2001: ja ty masz dustin czyli prawie jak Justin
Odpisz
12 maja 2015, 19:36
@FankaJustinka: A może, dlatego że mam na imię DUSTIN! Czuję się rzadszy od tego imienia Justin.
Odpisz
12 maja 2015, 19:37
@dustin2001: dobrze dobrze nie denerwuj sie dustin to tez nie jest zle imie ale wiesz bardzij lubie justin bo to moj idol
Odpisz
12 maja 2015, 19:56
@FankaJustinka: Smutne. Mieć za idola kogoś kto nie zasługuje na bycie przykładem.
Odpisz
12 maja 2015, 20:00
@dustin2001: moze ty powinienes byc moim przykladem?
Odpisz
12 maja 2015, 20:56
@FankaJustinka: Ja nie jestem nauczycielem/przykładem. Ale rad mogę udzielić. Odsuń się od tego gówna jak najszybciej, spal swoją przeszłość, no i weź sobie kogoś lepszego pod autorytet.
Odpisz
13 maja 2015, 16:42
@FankaJustinka: Usuń konto. Im szybciej tym lepiej.
Odpisz
14 maja 2015, 22:12
@dustin2001: Szacunek za zimna krew.
Odpisz
15 maja 2015, 14:23
@ragnarok5255: Dziękuję. Trzeba nawracać spokojnie ludzi.
Odpisz
16 maja 2015, 14:43
@dustin2001: inkwizycja?
Odpisz
16 maja 2015, 15:44
@ragnarok5255: Nie. Nawracacze z Duscraft'a.
Odpisz
24 maja 2017, 23:18
@dustin2001: *wsiada do koparki i odkopuje wątek* ale wiesz że to troll?
Odpisz
25 maja 2017, 08:26
@Krzyzak_Ball: wtf
Odpisz
25 maja 2017, 11:09
@Krzyzak_Ball: Co poradzić, nieładnie odkopywać takie rzeczy!
No cóż. Zawsze można nawrócić nawet trolla.
Trzeba okazać litość każdemu.
Odpisz
25 maja 2017, 11:55
@dustin2001: k
Odpisz
13 maja 2015, 23:10
Link?
Odpisz
12 maja 2015, 19:06
Kto pierwsy napisze komentarz pod tym komentarzem jest dz*wką
Odpisz
12 maja 2015, 19:07
@kacper100025: *pierwszy
Odpisz
12 maja 2015, 19:07
@kacper100025: jej
Odpisz
12 maja 2015, 21:01
@kacper100025: XDD to było celowe?
Odpisz
12 maja 2015, 21:52
@Ziemniok: nie xd
Odpisz
13 maja 2015, 14:41
@kacper100025: zrobili z tego obrazek...
Odpisz
12 maja 2015, 21:20
Ha! Wiedziałem, że to troll!
Odpisz
13 maja 2015, 07:31
@Zjem_Ci_Matke: brawo geniuszu
Odpisz
13 maja 2015, 08:04
@FankaJustinka: No co? Najpierw zobaczyłem komentarz na profilu...
Odpisz
12 maja 2015, 21:46
Ludzie, to konto jest trollem.
Odpisz
13 maja 2015, 07:30
brawo
Odpisz
4 maja 2015, 07:35
On nie jest GrammarNazi, bo popełnia błędy
Odpisz
4 maja 2015, 07:59
@AngryLion: I ten nick "DDIAMOND04" ;-;
Jakby chciał.powiedzieć "gram w minkrafta a rzeby to ókryc dam sobje na awatara gamar nazjego. morze będą mnie lubiec"
Odpisz
4 maja 2015, 12:56
morze jest dlugie szerokie i glebokie.
Odpisz
4 maja 2015, 13:30
@ragnarok5255: Zmierzch bogów nie grzeszy boską inteligencją :D
Odpisz
4 maja 2015, 15:36
Nie oceniaj ludzi po nicku.
Odpisz
4 maja 2015, 16:14
@mozaj: XD
Odpisz
4 maja 2015, 17:25
Masz rację! *popatrz na mój nick*
Odpisz
12 maja 2015, 22:27
Dajmenty są w różnych grach
Odpisz
12 maja 2015, 21:02
Prawdziwy Grammarnazi.
Odpisz
12 maja 2015, 20:32
Jest Główna!
Odpisz
12 maja 2015, 20:53
brawo geniuszu po prostu slawa *klask klask*
Odpisz
12 maja 2015, 19:33
a gdzie cenzura profilowego?
Odpisz
12 maja 2015, 19:38
@Jeff_the_7ucking_killer: nie ma. ciebie powinni ocenzurowac
Odpisz
12 maja 2015, 19:57
@FankaJustinka: ale za co? ja nie mam gołą Justyne na profilowym
Odpisz
12 maja 2015, 19:59
@Jeff_the_7ucking_killer: no i co
Odpisz
12 maja 2015, 19:15
bieber ma jeja?
Odpisz
12 maja 2015, 19:16
@ALKATRAZ: a mam razem ze swym mezem
Odpisz
12 maja 2015, 19:07
co za idiot normalnie ja nie pisalam do siebie tylko odpisywalam na komentarze innych z je*ie
Odpisz
Edytowano - 12 maja 2015, 19:08
@FankaJustinka: idiota* Pod komentarzem jest przycisk ,,odpisz".
Odpisz
12 maja 2015, 19:10
no
Odpisz
4 maja 2015, 12:03
Ten troll nie gadał do siebie. "nie prawda" było do mojego komentarza, a pozostałe 2 do innych osób
Odpisz
12 maja 2015, 19:08
wlasnie popieram cie kolezko
Odpisz
4 maja 2015, 06:44
I jeszcze ten goły Justin na avatarze ;-;
Odpisz
4 maja 2015, 07:30
Powinni to zacenzurować na tym obrazku ;-;
Odpisz
4 maja 2015, 07:00
Nie ma przyjaciół wiec kłóci się sam ze sobą
Odpisz