Kiedy jestem sama w swoim domu... w Czarnobylu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2021, 12:04
Mały ja w spodniach po tacie:
Odpisz
9 maja 2015, 19:49
Co się zobaczyło, już się nie odzobaczy O_O
Odpisz
12 maja 2015, 22:10
@mateoee: poczekaj...to pomaga tylko znajdę...
Odpisz
12 maja 2015, 22:13
@mateoee: znalazłem!
Odpisz
14 maja 2015, 19:20
@WolfWolfyWolf: Dzięki, działa:D
Odpisz
14 maja 2015, 19:52
@mateoee: do usług!
Odpisz
12 maja 2015, 20:19
Czarnobyl to nie miejsce, Czarnobyl to stan umysłu
Odpisz
2 marca 2016, 13:32
@masterstefcio: tak jak rosja
Odpisz
12 maja 2015, 19:13
chcecie żeby mi oczy wypaliło?
Odpisz
12 maja 2015, 19:11
Odpisz
12 maja 2015, 19:10
to jaki nowy pokemon?
Odpisz
8 maja 2015, 22:24
Odpisz
8 maja 2015, 21:25
Po tym tytule spodziewałem się czegoś innego
Odpisz
8 maja 2015, 21:24
Nie długo w więzieniach zamiast kajdanek :D
Odpisz
8 maja 2015, 21:06
czarnobyl nie wybiera :v
Odpisz
8 maja 2015, 21:02
Czarnobyl?
Odpisz