Genetyko, co tam jeszcze masz?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Hobby dla faceta
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lipca 2015, 13:32
na pierwszym zdjeciu wyglada jak gracjan roztocki
Odpisz
10 listopada 2015, 13:55
@SzybkiTill: bo to on
Odpisz
10 listopada 2015, 15:48
xD
Odpisz
3 listopada 2017, 20:14
@SzybkiTill: zabłądziłem podczas odkopu... pomoże ktoś się wydostać z tej kopalni gównoburzy i spamu?
Odpisz
5 listopada 2017, 02:25
@Avcio01: zrób se sam
Odpisz
5 listopada 2017, 11:24
@SzybkiTill:
Odpisz
12 maja 2015, 22:17
Niektorzy brzydcy ludzie sa pozniej przystojni/ladne.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2017, 20:31
@Zohan666: więc będe może bardzo ładny?
Odpisz
28 marca 2017, 18:17
@mcs1555: Jeszcze jak!
Odpisz
13 maja 2015, 10:28
Jest nadzieja :')
Odpisz
12 maja 2015, 23:20
Tyle, że on nie jest ani trochę przystojny. Może 2/10
Odpisz
12 maja 2015, 20:14
Dean z supernatural?
Odpisz
12 maja 2015, 21:45
@PinkieSmile2: A konkretnie Jensen Ackles :D
Odpisz
12 maja 2015, 21:11
jest sansza dla mie wiara w szczescie przyoucona
Odpisz
12 maja 2015, 22:18
Nieee nie myślę tak
Odpisz
12 maja 2015, 19:29
ceral man jest najlepszy
Odpisz
12 maja 2015, 19:30
@Jeff_the_7ucking_killer: celear*
Odpisz
12 maja 2015, 19:33
@kajko: cereal*
Odpisz
12 maja 2015, 19:33
@kajko: *cereal
Odpisz
12 maja 2015, 19:36
@WhyExploreDaUniverse: to uczucie kiedy ty poprawiasz kogoś, ale sam zrobiłeś blond ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 19:37
@kajko: *błąd :D
Odpisz
12 maja 2015, 19:41
@WhyExploreDaUniverse: [*] moja polonistka, gdy to zobaczy popełni samobujstwo ;-;
Odpisz
12 maja 2015, 19:49
@kajko: *samobójstwo
Odpisz
12 maja 2015, 19:52
@MrStick: kurcze zawsze gdzesi sie pomyle ;C
Odpisz
12 maja 2015, 20:04
@kajko: *kurde
Odpisz
12 maja 2015, 20:05
@kajko: *:C
Odpisz
12 maja 2015, 20:13
@kajko: gdzieś*
przestań już odpowiadać tu na komentarze bo cię zlinczują
._.
Odpisz
12 maja 2015, 20:16
@Griszka: ale dlaczego tu na jeja są tyle grammar nazi, nie rozumiem ich :C
Odpisz
12 maja 2015, 20:18
@kajko: *jest
Odpisz
12 maja 2015, 20:21
@Wolf03: oj no ludzie ale przestań bo to się zaczyna być wnerwiające!
Odpisz
12 maja 2015, 20:29
@kajko: Zdanie rozpoczynamy wielką literą.
Odpisz
12 maja 2015, 20:32
@MrStick: a ty jesteś kojelnym grammar nazistą, czy co, człowieku? Ludzie, niech przestaną mnie wszyscy poprawiać bo to mnie denerwuje... Zrozumcie to w końcó!
Odpisz
12 maja 2015, 20:35
@kajko: Zdanie rozpoczynamy wielką literą i piszemy w końcu a nie "w końcó". Nie mówiąc o tym iż jestem morsem.
Odpisz
12 maja 2015, 20:39
@MrStick: MrSticku, morsie, mógłbyś w końcu przestać mnie poprawiać? Kiedy widzę takie zachowanie z strony innych osób i morsów aż robi mi się niedobrze.
Odpisz
12 maja 2015, 20:40
@kajko: Nareszcie zacząłeś pisać normalnie, dziękuje.
Odpisz
12 maja 2015, 20:43
@MrStick: Taaaak! Przechytrzyłem Grammar Nazi! Napisałem "z strony", a powinienem napisać "ze strony", ponieważ "zs" jest trudne do wymówienia i między te dwie litery wstawia się "e" żeby je zmiękczyć! Ha!
Odpisz
12 maja 2015, 20:44
@kajko: Nie napisałem "poprawnie" tylko "normalnie".
Odpisz
12 maja 2015, 21:03
@kajko: Jak już chcesz pisać po polsku to pisz porządnym językiem polskim a nie po "polskiemu" jesteś Polakiem? To bądź z tego dumny i zachowuj się jak na Polaka przystało.
Odpisz
12 maja 2015, 22:20
@zajks2: A jak na internety przystało, internety majo własny język
Odpisz
12 maja 2015, 23:38
@pawel4134: Plamimy nasz język takimi słowami. My na prawdę powinniśmy być dumni z tego kim jesteśmy pokazujący to przy każdej możliwej okazji. Już nie mówiąc o piśmie i mowie.
Odpisz
13 maja 2015, 16:09
@zajks2: Ale w internety się teleportujemy kiedy wchodzimy w urządzenie elektroniczne z połączeniem internetowym.
Odpisz
13 maja 2015, 18:25
@pawel4134: Polakiem jest się zawsze.
Odpisz
13 maja 2015, 21:47
@zajks2: Ale internetem tylko na urządzeniu XD
Odpisz
12 maja 2015, 20:43
Nie jego wina że go tak kijowo ostrzygli
Odpisz
12 maja 2015, 20:16
czyli ten gościu na dole to jego ,,dziewczyna" ciekawe...
Odpisz
12 maja 2015, 19:27
Kto pierwszy odipsze na ten kom. jest gejemm! :D
Odpisz
12 maja 2015, 19:28
odpisze*
Odpisz
12 maja 2015, 19:28
ha! odpisałeś!
Odpisz
12 maja 2015, 19:30
@Jeff_the_7ucking_killer: Kurde ;(
Odpisz
12 maja 2015, 19:39
słaby troll...
Odpisz
12 maja 2015, 19:32
zabrudzi mi tymi płatkami kurtkę :D
Odpisz
12 maja 2015, 19:29
nie oglądam jakichś supernaturalnych guwien, nie znam kolesia, nie oceniam
Odpisz
12 maja 2015, 19:18
Kto to?
Odpisz
12 maja 2015, 19:26
@anamaria2002: Jensen Ackles aktor z Supernatural
Odpisz
12 maja 2015, 19:09
To nie genetyka, to pieniądze ;)
Odpisz
12 maja 2015, 19:07
Jestem zbyt brzydki by wyładnieć...
Odpisz