Strzeż się tych puszek...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2019, 18:53
Cola o smaku Anschlussa
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:01
Nein! x6
Odpisz
4 sierpnia 2015, 19:31
@TheTajemnicza: przyłącze się Nein x100
Odpisz
6 sierpnia 2015, 12:56
@TheTajemnicza: Też się przyłącze
Nein x1000000000000000000000000000
Odpisz
9 czerwca 2015, 17:32
Nie nie nie ludzie piesze nie nie nieeeeeeeeeeeeeses!!!!!!!!!!!!
Odpisz
28 maja 2015, 14:12
Było.
Odpisz
16 maja 2015, 15:45
Auf Wiedersehen
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2015, 19:19
@lolek0240: pisz tak a czytaj auf widerzejn i to niby polski jest poyebany
Odpisz
16 maja 2015, 21:09
@ziomek2009: Nie chce Cie martwic, ale kazdy jezyk ma swoja wymowe. Niemcow tak samo moze dziwic ze w j. polskim "z" nie wymawia sie "c"
Odpisz
17 maja 2015, 12:19
@Agaran: dlatego chcę zginąć
Odpisz
Edytowano - 17 maja 2015, 07:11
*Edycja spowodowana niedodaniem się obrazka*
Odpisz
16 maja 2015, 18:09
Hallo Polen.Wishings you of some anschluss?
Odpisz
16 maja 2015, 17:58
Nigdy nie widziałem takich puszek coca coli zero, widziałem tylko czarne.
Odpisz
16 maja 2015, 15:39
guten tag polen anschluss
Odpisz
11 maja 2015, 19:48
Guten tag.... Anchulusss..... Danke.
Odpisz
Edytowano - 11 maja 2015, 08:11
"Share your coke with anschluss" :p
Czy raczej "Anschluss your coke with Reichtangle" :v
Odpisz
11 maja 2015, 13:50
@MruczekV: to drugie
Odpisz
11 maja 2015, 09:24
Oh nein...
Odpisz
11 maja 2015, 07:23
:-:
Odpisz
11 maja 2015, 07:13
...polen...
Odpisz
11 maja 2015, 06:44
Anschluss..
Odpisz