Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2015, 18:41

i jeszcze ten avatar xD

Avatar noszkurnawszystkozajete

12 maja 2015, 17:14

UMIERAM XDDD

Avatar matimi3

16 maja 2015, 16:22

@noszkurnawszystkozajete: Padłaś? Powstań. Kanapka z chlebem!

Avatar Kasiaaaz

16 maja 2015, 20:09

Jakby ktoś nie wiedział:
"Halo halo, Jezus jestem" - dosłownie i mało sensownie.
"Halo, halo, tutaj Jezus" - mniej dosłownie, bardziej sensownie.

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2015, 21:13

Moshi moshi Satan desu.

Avatar mozaj

11 maja 2015, 21:51

Desu to prosze?
Czy słucham?

Avatar
Konto usunięte

11 maja 2015, 22:57

@mozaj: Słucham to moshi moshi. Desu to coś w rodzaju spójnika, wyrazu określającego. Trudno to wyjaśnić.

Avatar Griszka

16 maja 2015, 18:00

kompletnie nic to nie wnosi, ale nie mogę się powstrzymać:

Avatar Kasiaaaz

16 maja 2015, 20:06

@mozaj: "Desu" oznacza tu tyle co "jestem". Japońce wsadzają czasowniki na koniec, a " desu" to bardzo oficjalna wersja "być". Używasz go np. przy przedstawianiu się ( które, tak w ogóle, stanowi rytuał dla Japończyków)

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2015, 15:31

moshi moshi Jezus desu XDDDDDDDDD

Avatar mati59

16 maja 2015, 17:50

Jesus* xd

Avatar
Konto usunięte

16 maja 2015, 19:00

@mati59: pacz jakie mi hejty leco

Avatar Qbeks82

16 maja 2015, 15:09

da ktoś zdjęcie tego wku*wionego psa?

Avatar Neronixu

16 maja 2015, 15:15

Avatar Qbeks82

16 maja 2015, 15:19

@Neronixu: Bądź zbawiony

Avatar Neronixu

16 maja 2015, 15:19

@Qbeks82: Na wieki wieków.

Avatar amekninja555

16 maja 2015, 15:22

@Neronixu: Amen.

Avatar Soberker

12 maja 2015, 20:38

Ale tytuł najlepszy :D

Avatar Rander

12 maja 2015, 13:54

Hlep? Hlęp?chleb!

Avatar Kambot

11 maja 2015, 21:13

Ja też nie moge przestać się śmiać xd

Avatar mrofpower

11 maja 2015, 21:42

@Kambot: ja też

Avatar
Miche

11 maja 2015, 20:59

Satan pls staph.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Mało znany szczegół

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Przypałowo

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka