Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 listopada 2015, 18:41
i jeszcze ten avatar xD
Odpisz
12 maja 2015, 17:14
UMIERAM XDDD
Odpisz
16 maja 2015, 16:22
@noszkurnawszystkozajete: Padłaś? Powstań. Kanapka z chlebem!
Odpisz
21 maja 2015, 19:48
@noszkurnawszystkozajete:
Odpisz
16 maja 2015, 20:09
Jakby ktoś nie wiedział:
"Halo halo, Jezus jestem" - dosłownie i mało sensownie.
"Halo, halo, tutaj Jezus" - mniej dosłownie, bardziej sensownie.
Odpisz
11 maja 2015, 21:13
Moshi moshi Satan desu.
Odpisz
11 maja 2015, 21:51
Desu to prosze?
Czy słucham?
Odpisz
11 maja 2015, 22:57
@mozaj: Słucham to moshi moshi. Desu to coś w rodzaju spójnika, wyrazu określającego. Trudno to wyjaśnić.
Odpisz
16 maja 2015, 18:00
kompletnie nic to nie wnosi, ale nie mogę się powstrzymać:
Odpisz
16 maja 2015, 20:06
@mozaj: "Desu" oznacza tu tyle co "jestem". Japońce wsadzają czasowniki na koniec, a " desu" to bardzo oficjalna wersja "być". Używasz go np. przy przedstawianiu się ( które, tak w ogóle, stanowi rytuał dla Japończyków)
Odpisz
16 maja 2015, 15:31
moshi moshi Jezus desu XDDDDDDDDD
Odpisz
16 maja 2015, 17:50
Jesus* xd
Odpisz
16 maja 2015, 19:00
@mati59: pacz jakie mi hejty leco
Odpisz
16 maja 2015, 15:09
da ktoś zdjęcie tego wku*wionego psa?
Odpisz
16 maja 2015, 15:15
@Qbeks82:
Odpisz
16 maja 2015, 15:19
@Neronixu: Bądź zbawiony
Odpisz
16 maja 2015, 15:19
@Qbeks82: Na wieki wieków.
Odpisz
16 maja 2015, 15:22
@Neronixu: Amen.
Odpisz
12 maja 2015, 20:38
Ale tytuł najlepszy :D
Odpisz
12 maja 2015, 13:54
Hlep? Hlęp?chleb!
Odpisz
11 maja 2015, 21:13
Ja też nie moge przestać się śmiać xd
Odpisz
11 maja 2015, 21:42
@Kambot: ja też
Odpisz
11 maja 2015, 20:59
Satan pls staph.
Odpisz