Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar noszkurnawszystkozajete

Edytowano - 25 maja 2015, 18:03

Ktoś słucha chyba fajnej muzyki :D
*pacz: druga karta*

Avatar KoziLowca

25 maja 2015, 18:20

@noszkurnawszystkozajete: Potwierdzam.

Avatar Sara231

4 lipca 2015, 03:54

@noszkurnawszystkozajete: Fajniejsza niż JB.

Avatar LoveDiamond

30 grudnia 2015, 14:31

@Sara231: Wszystko jest fajniejsze.

Avatar ewelkapl

26 czerwca 2019, 14:04

@noszkurnawszystkozajete: Zgadzam się.

Avatar Sara231

1 grudnia 2015, 14:45

Bitch please, kiedyś widziałam yaoi o Gimperze i Jasiu.

Avatar julka965

2 października 2015, 21:15

Bardziej imaginy lub fanfiction xd

Avatar Kivera

Edytowano - 16 sierpnia 2015, 12:16

.

Avatar biceps2000

19 maja 2015, 21:20

a mnie zastanawia co tam jest w drugiej karcie

Avatar Zwyczajny_ziomek_z_Jeja

19 maja 2015, 21:52

@biceps2000: Youtube

Avatar max1234

Edytowano - 19 maja 2015, 22:43

@biceps2000: Imagine Dragons.

Avatar Kivera

Edytowano - 23 czerwca 2015, 13:38

@max1234: Kocham ich piosenkę Radioactive, ale w wersji Bunny Kou.

Avatar Sara231

4 lipca 2015, 03:53

@Kivera: Ja wolę orginał XD

Avatar Kivera

23 czerwca 2015, 13:39

Ej, wiecie że jak napiszecie "Kof.fam" (bez kropki) to zmieni się na "kocham"? Wat.

Avatar Kamael

25 maja 2015, 19:37

Ekhem...google zapisuje każdą stronę na jaką wchodziłeś i na tej podstawie wyświetla podpowiedzi... możesz z kolegą wpisać tą samą rzecz i będziecie mieli dwie różne podpowiedzi i zupełnie inne wyświetlone strony ...

Avatar Mrkociak

25 maja 2015, 19:25

wpiszcie sobie "studenci to" i zobaczcie

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 18:27

Nie rozumiem,skoro nikt nie lubi tych ludzi, to tak dużo o nich mówicie.to jakby się deptało gówno, a wiadomo, że lepiej jest je ominąć.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Jakby trochę nie fair

Równi i równiejsi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka