Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

10 lipca 2019, 10:53

Avatar DarthVader999

9 marca 2016, 15:33

@KontoUsunięte:

Avatar JayJay

29 lipca 2015, 20:00

@KontoUsunięte: weź się nie wymądrzaj kurde

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 20:47

Avatar SebBro

26 maja 2015, 17:02

Wow, jak ja naprawdę nie wiedziałem że obie drużyny maja bramkarza! Dzięki ci, o panie, za uświadomienie mnie w mej niewiedzy!

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2015, 18:12

@SebBro: To był sarkazm czy ślepota?

Avatar SebBro

26 maja 2015, 23:52

Sarkazm.

Avatar Brachiozaur08

1 czerwca 2015, 06:15

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 19:13

Ale wy pierd* głupoty. Radzę autorowi walnąć się w czoło. Pierw naucz się czegokolwiek o informatyce, potem rób obrazki jak się nie znasz to kłódka na buzie i siedź cicho. Wiedźmin 3 pójdzie na kompach nawet sprzed 3-4 lat. Może to być nawet aktualny z ceną 2500+. Ja mam lapka sprzed 3 lat za 2600 i gra mi śmiga na nisko/średnich. Do nauki!!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar WolfWolfyWolf

28 maja 2015, 18:04

Wywyższenie PC jest ogółem posunięcie na poziom dziecka, drogi kolego

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2015, 20:36

@WolfWolfyWolf: Ja mam porządne podstawy do tego by uznać PC za lepszym niż konsola i nie mówię tu o żadnym wywyższaniu bo to czysta prawda ^^. Co ty o tym możesz wiedzieć? Nothing

Avatar Jedenzwielu

25 maja 2015, 19:10

Powiem wam ciekawostke,bardzo interesuje sie kosmosem i badaniami nad nim.
i powiem wam ze w dziale lotow Ziemia-Mars korzystaja z Govodore'ow x64 tylko maja bardzo szybki internet.
Dobre komputery sa tylko na pokladach sond lub satelit.
No i jeden byl w Kolumbii ale kazdy kto sie interesuje wie co sie z nia stalo.

Avatar huhuhuhu

25 maja 2015, 18:55

dalej orły

Avatar FreakZ

23 maja 2015, 18:33

Mój nauczyciel informatyki grał z nami w cs 1.6 więc...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 18:51

Daj mi jego nick na Steam

Avatar Zjem_Ci_Matke

25 maja 2015, 18:51

@jaceks221: Zmieniłbyś zdanie po zobaczeniu jego tańca (opierał się na twerkowaniu).

Avatar Mnich1

25 maja 2015, 18:34

Większość nauczycieli jest normalnych i z chęcią by się zakolegowała z klasą ale w większości nie może tego robić bo by to oznaczało burdel na lekcjach i brak skupienia. A jakby nie patrzeć szkoła jest od nauki. Czasem jak się dopi***ala to po prostu zasłużyliście albo macie pecha, życie nie jest fair i szkoła tego dobitnie uczy. Wychodzisz mocniejszym kręgosłupem niż kiedykolwiek albo się łamiesz. Życie.

Avatar Aragornek

Edytowano - 25 maja 2015, 18:27

Większość nauczycieli po godzinach jest fajna, kiedy nie stresują się szkołą. Spróbujcie pojechać z najgorszą jędzą na wycieczkę. U mnie babka, która na lekcjach była tak wredna, jak stara i brzydka, na wycieczce widząc 15-letnich uczniów z petami, wzięła od nich 1 i poradziła, gdzie bezpieczniej palić. Jeśli tylko ogarniecie klasę i nie będziecie robić sajgonu podczas wycieczki, zintegrujecie się z dowolnym nauczycielem i będzie przynajmniej czasowo o wiele fajniejszy.
Ps. podobnie jest, gdy nauczyciel uczy w gimbazie i przeniesie się do liceum. Ludzie o wiele bardziej dorośli i nauczyciel od razu inny.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2015, 18:23

Każdy ma swoje zainteresowania i to że ktoś miałby inne nie oznaczałoby,że jest mniej "genialny".

Avatar
Miche

23 maja 2015, 18:00

nolife:gdzie pobrać takich nauczycieli i jaka wtyczka jest potrzebna do uruchomienia ich?

Avatar WolfWolfyWolf

23 maja 2015, 15:36

mi komputer na ultra minimalnie laguje...o co wam chodzi ze niby takie wymagania ma? Nvinda sterowniki do withera i już!

Avatar ziomek2009

23 maja 2015, 12:21

Nasz nauczyciel od informatyki i fizyki mówił, że mu pójdzie na maksymalnych ustawieniach kurna przewaliłem 10zł... Pamiętajcie nigdy nie zakładajcie się z informatykiem! NIGDY!

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 09:37

Mój nauczyciel matematyki ma Maca i powiedział, że spokojnie mu pójdzie trójka xD.

Avatar megabolt22

23 maja 2015, 09:58

Przeliczył się...

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 10:25

Chyba go Poje**ło XD

Avatar
Konto usunięte

23 maja 2015, 11:39

@megabolt22: Gaben wie takie rzeczy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Przerwa na herbatkę

Trzeba brać osobną torbę

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka