Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2025, 03:17
5/5
Odpisz
9 września 2020, 13:58
HAHAHAHAHA XDDDDD
Nie.
Odpisz
9 lutego 2020, 04:08
śmieszne haha
Odpisz
6 sierpnia 2020, 00:13
@Desuv: we we
Odpisz
25 kwietnia 2016, 20:57
Och, Flaszowy Nesquik! Chyba nawet jest na jeja, nie wiem.
Odpisz
24 maja 2017, 22:26
@jaccku321: odkop odkop ale muszę: ja mam nesquik globalne ocieplenie na płytce, fajna gierka
Odpisz
12 stycznia 2019, 10:45
@Krzyzak_Ball: odkop
Odpisz
14 stycznia 2019, 03:14
płaska ziemia ma swoich wyznawców na całej kuli ziemskiej
Odpisz
12 lutego 2016, 12:24
Forever Alone:((płacz, płacz)
Odpisz
7 września 2015, 14:37
Jestem Fuck Yea! Fuck Yea!!
Odpisz
26 czerwca 2015, 15:49
Ja jestem ARE YOU FUCKING KIDDING ME ;-;
Odpisz
15 marca 2015, 17:35
Czyli jestem Fuck Yea !
Odpisz
17 stycznia 2015, 10:28
twórca tego obrazka gra w na stronie nesquika ( nie wiem jak się to pisze)
Odpisz
1 stycznia 2015, 21:58
poker face gra w mario bo go stać!
Odpisz
5 maja 2014, 17:13
ja też gram w alone in the dark
Odpisz
7 sierpnia 2014, 21:26
@kubagobg: ja gram w diablo III i dark souls
Odpisz
18 lipca 2014, 17:40
dla tego nie mam chłopak !!!
Odpisz
5 marca 2014, 21:18
jestem fuck yea, ten szczęśliwy i poker face
Odpisz
11 grudnia 2013, 21:17
1,2,4,5,7 w takie gry gram :D
Odpisz
30 maja 2013, 11:29
Poker Face i inne których tu nie ma
Odpisz