Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kwidzio

21 września 2024, 13:48

Nie stać mnie na takie wszczepy

Avatar Breacher

31 marca 2021, 09:02

ta po lewej ma nogi jak ta babka z portala 1

Avatar Tomasz1977

1 lipca 2020, 19:47

Wymówka: dzieci

Avatar BINDER223

30 grudnia 2020, 23:16

Avatar Jadczukov

3 sierpnia 2019, 10:07

Nie jestem nieczującym bólu pieprzonym cyborgiem

Avatar piotrekw2007

8 kwietnia 2018, 08:06

nogi bolą

Avatar Ptaszor290

11 marca 2018, 12:06

jestem gruby i boli mnie gardło

Avatar CoolSceleton95

Edytowano - 31 października 2017, 18:10

Taką że nie jestem od pasa w dół je**nym robotem

Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 22:18

przypomina mi to buty z portala :T

Avatar massesd

1 lipca 2017, 22:33

one mają mniej nóg do wytrenowania

Avatar Bilolus1

13 czerwca 2015, 12:48

Kupiłem Mount&Blade Warband na przecenie steamowej .

Avatar albert7168

13 czerwca 2015, 17:21

@Bilolus1: 1,49 euro... kupuje, chwila co to ma do obrazka ?

Avatar Bilolus1

13 czerwca 2015, 17:25

@albert7168: ,,a jaką ty masz wymówkę"

Avatar albert7168

13 czerwca 2015, 22:24

@Bilolus1: Aaa już rozumiem ok.

Avatar TheHunterMikiPL

6 maja 2017, 19:26

@Bilolus1: Ja kupiłem wszystkie części i DLC za około 5 euro :D

Avatar
Konto usunięte

5 listopada 2016, 23:06

Nogi mnie bolą.

Avatar
Konto usunięte

13 czerwca 2015, 09:04

Wymówka jest taka, że jabłka nie mają nóg ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 13:59

Jabłka też są za**biste.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 14:11

Dlatego my dwoje jesteśmy zaj☺biści.

Avatar Zohan666

19 czerwca 2015, 23:06

Zawsze mnie ciekawiło jak się biega w taki protezach.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2015, 01:40

@Zohan666: Pewno protezowo.

Avatar
Konto usunięte

14 czerwca 2015, 00:15

Mam chore serce, dajcie protezę serca to też se pobiegam. Oto moja wymówka!

Avatar Ridik

13 czerwca 2015, 15:31

Wymówka? Nie mam tych paru kafli na takie cybernetyczne ulepszenia ciała.

Avatar gulpin

13 czerwca 2015, 17:02

@Ridik: "cybernetyczne"
"ulepszenie"
wat ;_;

Avatar bylejakbylegdzie

13 czerwca 2015, 17:41

@Ridik: to są zwykłe protezy mechaniczne tylko trochę lepsze od drewniannej nogi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Niegrzeczny Oskarek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najbardziej realistyczny spośród modów

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka