Z najmroczniejszych głębin oceanu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Nie znoszę kleszczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 grudnia 2015, 20:54
Je*łem
Odpisz
17 czerwca 2015, 20:44
Przeczytałam jews XD
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 08:52
Ja twoje przeczytałam "jebs" :|
Odpisz
2 lipca 2015, 17:40
Odpisz
18 czerwca 2015, 01:10
Patryk, co Ci się stało? ;-;
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:38
banan
Odpisz
Edytowano - 17 czerwca 2015, 19:51
@misio156123: Wyjdź. Po prostu wyjdź.
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:13
@misio156123: Jabłko.
Odpisz
9 lipca 2015, 08:53
Za**bisteSeroJabłko.
Odpisz
9 lipca 2015, 14:25
Serniko-jabłecznik.
Odpisz
9 lipca 2015, 16:56
Zimniok.
Odpisz
9 lipca 2015, 19:11
To tylko twoje halucynacje.
Odpisz
9 lipca 2015, 20:29
Zimniok. Ale to tylko mroźna łotewska zima, halucynacje z niedożywienia i śmierć.
Odpisz
9 lipca 2015, 20:37
Przytulisz mnie?
Odpisz
9 lipca 2015, 21:56
._. Jesteś zboczuchem?
Odpisz
10 lipca 2015, 00:24
Czy chęć poczucia cudzego ciepła jest zboczeństwem?
Odpisz
10 lipca 2015, 09:31
Nie jestem Spicerką a ty nie jesteś tym tęczowym kogutem.
Odpisz
10 lipca 2015, 10:33
Co to ma do rzeczy? I tak cię przytulę.
Odpisz
10 lipca 2015, 16:30
@_@
Odpisz
10 lipca 2015, 17:20
*Przytula się i czuje bicie twojego serca*
Odpisz
10 lipca 2015, 22:48
*przytula go*
Odpisz
10 lipca 2015, 23:44
Czuję się zwyciężcą!
Odpisz
11 lipca 2015, 08:40
._.
Odpisz
11 lipca 2015, 08:59
To miał być komplement :)
Odpisz
11 lipca 2015, 12:05
*cofa się przerazona* (sry za orto bo siedzem na ajfonełku)
Odpisz
11 lipca 2015, 22:29
Jestem tylko jabłkiem -_-
Odpisz
12 lipca 2015, 08:17
No dobra *przytula jeszcze raz*
Odpisz
12 lipca 2015, 13:43
Cieszę się jeszcze bardziej :)
Odpisz
12 lipca 2015, 15:27
^^
Odpisz
12 lipca 2015, 15:52
Chciałem jakoś odppwoedzieć na to, ale nie mam pomysłu.
Odpisz
12 lipca 2015, 16:59
@misio156123:
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:27
A gdzie nasz uśpiony Cthulhu?
Odpisz
17 czerwca 2015, 19:16
w oceanie o głębokości 6km żyją tysiące gatunków ryb i stworów któtych nie znamy i niewidzieliśmy. Powiadają że ocean o 6km głębokości jest im bardziej obce niż na księżycu.
Odpisz
17 czerwca 2015, 21:23
@ALKATRAZ: tak jest lecz rozgwiazdy żyją w wodzie
Odpisz
12 czerwca 2015, 18:18
Five Nights at Chum Bucket?
Odpisz
12 czerwca 2015, 17:11
Starsze połączenie...
Odpisz