Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2016, 08:27
żarłabym
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:11
Jabłko naj XD
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:06
@Sara231: to nie jabłko
Odpisz
26 czerwca 2015, 00:27
@ozi12: to jabłko...
Odpisz
26 czerwca 2015, 10:36
@WolfWolfyWolf: PISZE ŻE BRZOZKWINIA!!!
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:22
he he obaj popełniliśmy ten sam błąd myśleliśmy, że oni myśleli, że ta brzoskwinia to jabłko a im chodziło o te "frytki"
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:28
@ozi12: idiota :v
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:32
@WolfWolfyWolf: raczej idioci
Odpisz
26 czerwca 2015, 11:42
@ozi12: napisałem idiots ale autokorekta
Odpisz
4 lipca 2015, 00:21
@Sara231: wiem, że jestem najlepszy, jak i to, że jestem za**bisty :)
Odpisz
20 czerwca 2015, 15:57
that's the evilest thing i can imagine.
Odpisz
20 czerwca 2015, 22:39
@kiciakotus: ... and beutifulest for vegetarians!
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:18
"beautifulest" Taaa...
Odpisz
25 czerwca 2015, 21:35
Wiem... zapomniałem.... 😜
Odpisz
25 czerwca 2015, 21:45
@kiciakotus:
Odpisz
4 lipca 2015, 00:20
The most beautiful.
Odpisz
26 czerwca 2015, 20:52
pyszności poprostu
Odpisz
26 czerwca 2015, 16:11
brzoskwinie i jogurt wiedziałam
Odpisz
25 czerwca 2015, 21:09
dobre by było
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:17
jak ja nie luboe usa,😞
Odpisz
25 czerwca 2015, 19:01
*Yoghurt
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:18
A teraz przypomnijmy sobie te wszystkie kanapki i hamburgery z reklam o fast food'ach i ich widok po kupieniu na żywo.
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:55
Jakim cudem żółta papka to gruszka? .-.
Odpisz
25 czerwca 2015, 18:02
Brzoskwinia. Brzoskwinia z puszki.
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2015, 18:04
@lufca: O kurde! Przepraszam, pomyliłam się .-. Myślałam, że tam jest napisane "pear".
Odpisz
20 czerwca 2015, 16:04
Jadłbym godzinami...
Odpisz
25 czerwca 2015, 17:54
ja takie coś w kilka minut "szafnę"
Odpisz
21 czerwca 2015, 11:12
Gafgówno!
Odpisz
20 czerwca 2015, 20:11
jadłbym... może poza jogurtem, ale tak, bo nie lubię jogurtu.
Odpisz
20 czerwca 2015, 16:01
Jadłbym
Odpisz
20 czerwca 2015, 15:56
To takie piękne... :D
Odpisz