Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Fajnie że odpowiedzieli
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2016, 21:57
,,My Polacy tak mamy, potrafimy tak zniekształcić nazwę, że zmienia ona znaczenie"
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:09
bo pochodzi od wariatów
Odpisz
30 czerwca 2015, 15:51
@ALKATRAZ: Takich jak ty.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:31
@TadeuszMistrz: Tedek Tedek tedek U_UO_OO.O
Odpisz
1 lipca 2015, 01:36
Pycholandia T_T i dzięki za przypomnienie tego soku, którego nie widziałem od 4 lat
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:07
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:40
@SurMix:
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:26
@FreezyPop: miszcz painta B)))
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:03
@Lubiesiebie: Gimpa chyba ;-;
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:39
@FreezyPop: Jesteś miszczem fotoshop'a
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:17
W Sovieckiej Rosji to paint jest mistrzem mnie, albo nie ... Lord Freezy Pop jest mistrzem wszystkiego ( i tym samym niczego ).
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:19
@FreezyPop: Taaa... dokładnie
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:20
To ja dominuje painta na jeja >:3
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:28
@FreezyPop: :P >:)
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:44
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:01
BYLO !!!!!!!
Odpisz
30 czerwca 2015, 08:47
Piłem kiedyś. Właśnie kolega zwrócił mi uwagę ponieważ przeczytał Psycholandia na butelce. Odpowiedziałem, że trzepie nieźle.
Odpisz
30 czerwca 2015, 01:19
To już wiemy co piję Rojciu przed nagraniem nowego filmiku!
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:53
Taka cena i smak że w bani ryje.
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:18
"My Polacy tak mamy"...
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:06
biedronka to wariatkowo! D:
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:56
Nie rozumiem o co Wam chodzi. Osobiście lubię ten sok, jest troche rzadszy od kubusia.
Odpisz
30 czerwca 2015, 08:47
@Rolland: rzadki jak gówno po łazankach
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:44
Autorze tam pisze Pycholandia
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2015, 21:40
@carmilion: ale na wydruku pod ceną
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2015, 18:39
"Zwariowany smak" :D
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:45
żelki talibo - jak dla mnie bomba
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:37
psycholandia - tylko dla psycholi
Odpisz