Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DcComicsFan

28 sierpnia 2016, 13:25

Czy ten typo nie jest z czołówki
Batman: The animated series? :_:

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 czerwca 2015, 18:39

Najgorszym do ustrzelenia wrogiem jest koleś z wysokim ping, bo cały czas teleportuje się po mapie.
Szkoda tylko, że sam też nie może nikogo trafić.

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 18:41

Wtedy każdy by przeciążał sobie serwer :)

Avatar legend77

29 czerwca 2015, 21:08

dowiedz się co to lag switch :D

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2015, 23:46

ja mam tak w World of Tanks ale mogę trafiać

Avatar legend77

30 czerwca 2015, 09:01

ty też się dowiedz co to lag switch

Avatar pawel4134

30 czerwca 2015, 09:15

@legend77: Fantastyczne

Avatar
Konto usunięte

30 czerwca 2015, 09:49

@legend77: wiem że gra się zacina ale mi teleportuje bez takiego zacinania

Avatar legend77

30 czerwca 2015, 14:40

lag switch oprogramowanie zrywajace internet nie zrywajac go

Avatar marcel22205

4 lipca 2016, 22:21

W CoD 2 mając ponad 200 pingu nie mogli mnie trafić gdy chodziłem w lewo i prawo tylko chodząc nie da się z niczego trafić po za shotgunem :v

Avatar kosodrzewina111

29 czerwca 2015, 23:16

Ping 2538 r.i.p

Avatar krzyzawka

29 czerwca 2015, 18:57

a któż to jest? [ten w kombinezonie i z czapką]

Avatar Mandarynkowy

22 marca 2016, 13:56

@krzyzawka: Pewnie klasycznie, jakiś złodziejaszek.

Avatar Flawless

29 czerwca 2015, 18:25

Znam ten ból bracie...

Avatar ALKATRAZ

29 czerwca 2015, 18:14

batman najlepszy

Avatar Attractive

29 czerwca 2015, 18:07

Problem 20 wieku: Lagi.

Avatar SurMix

29 czerwca 2015, 18:08

@Attractive: A nie 21? Teraz gdzie kogoś nie zjedziesz to widzisz "mam lagi"

Avatar Attractive

29 czerwca 2015, 18:09

@SurMix:

Fakt. Błąd ortograficzny wymówka: Mam lagi. xD

Avatar FuskaXD

Edytowano - 11 sierpnia 2015, 16:40

@SurMix: Ja niemoge jak ja niemogę mieć lagów :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka