Nawet Batman miewa problemy z internetem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2016, 13:25
Czy ten typo nie jest z czołówki
Batman: The animated series? :_:
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2015, 18:39
Najgorszym do ustrzelenia wrogiem jest koleś z wysokim ping, bo cały czas teleportuje się po mapie.
Szkoda tylko, że sam też nie może nikogo trafić.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:41
Wtedy każdy by przeciążał sobie serwer :)
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:08
dowiedz się co to lag switch :D
Odpisz
29 czerwca 2015, 23:46
ja mam tak w World of Tanks ale mogę trafiać
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:01
ty też się dowiedz co to lag switch
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:15
@legend77: Fantastyczne
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:49
@legend77: wiem że gra się zacina ale mi teleportuje bez takiego zacinania
Odpisz
30 czerwca 2015, 14:40
lag switch oprogramowanie zrywajace internet nie zrywajac go
Odpisz
4 lipca 2016, 22:21
W CoD 2 mając ponad 200 pingu nie mogli mnie trafić gdy chodziłem w lewo i prawo tylko chodząc nie da się z niczego trafić po za shotgunem :v
Odpisz
29 czerwca 2015, 23:16
Ping 2538 r.i.p
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:57
a któż to jest? [ten w kombinezonie i z czapką]
Odpisz
22 marca 2016, 13:56
@krzyzawka: Pewnie klasycznie, jakiś złodziejaszek.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:25
Znam ten ból bracie...
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:14
batman najlepszy
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:07
Problem 20 wieku: Lagi.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:08
@Attractive: A nie 21? Teraz gdzie kogoś nie zjedziesz to widzisz "mam lagi"
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:09
@SurMix:
Fakt. Błąd ortograficzny wymówka: Mam lagi. xD
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 16:40
@SurMix: Ja niemoge jak ja niemogę mieć lagów :(
Odpisz