Na zjeździe nowo założonej przez siebie partii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mnie wolno
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niezły wyczyn
No to skrzynia biegów do wymiany
Przyszłość jest piękna
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2015, 15:30
@Konto usunięte: za długie komentarze
Odpisz
13 października 2015, 15:29
i wszystkich innych ludzi którzy wierza w coś innego niż w wielkiego potwora spaghetti
Odpisz
22 września 2015, 17:57
HAILL!!!!
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:55
Czy tylko ja zamiast "lovers" przeczytałam "losers"? XD
Odpisz
22 lipca 2015, 18:34
@karnisz: Ne
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:11
kiedys to oglądałem
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:59
@ALKATRAZ: A co jeśli ci powiem, że ch*j mnie to obchodzi ?
Odpisz
29 czerwca 2015, 21:48
@ALKATRAZ: i co czujesz się z tego powodu lepszy
Odpisz
29 czerwca 2015, 23:07
Jeśli Cię to nie obchodzi to nie czytaj/ daj strzałkę w dół. Komentarze są po to, żeby komentować
(nie myśl, że chcę skrytykować Twój komentarz. Po prostu odpowiadam jak z mojej strony to wygląda.)
Odpisz
15 lipca 2015, 21:26
@ALKATRAZ: A ja kiedyś myślałem , że nie ma kogoś takiego jak stereotypowy troll. Myliłem się.
Odpisz
1 lipca 2015, 10:20
@Konto usunięte: Żegnaj. Pisałeś mądre komentarze.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:11
A nie może debili wytępić
Odpisz
29 czerwca 2015, 23:09
@elekt2o56: A po co? Kto będzie uprawiał pola, pracował w fabrykach, sklejał adidasy i naprawiał drogi? (jeśli przez "debil" rozumiesz osobę nieinteligentną i względne bez ambicji)
No chyba, że chodziło Ci o medycznych debili. Ale mimo wszystko nie jestem za.
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:02
Tal
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:45
fajne by było
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:32
W lovers? xd
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:24
spoko
Odpisz
Edytowano - 29 czerwca 2015, 18:32
NAOWL - Nazistowska Armia Odległych Wojen Luxemburskich (Nie miałem pomysłu ;-;)
EDIT: tam na załączonym obrazku pisze "NAOWL"
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:33
Nazistowska Arystokracja Odpi***alania Wojen Leninowi
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:33
Jest napisane
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:34
Nie mogę już poprawić. D:
Odpisz
29 czerwca 2015, 19:07
Normalnie Artystycznie Odje**ni Wojownicy Latexu
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:09
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:29
@FreezyPop: Ale tego już na profilowe nie ustawię.
Odpisz
23 czerwca 2015, 09:37
Jestem ZA!
Odpisz
23 czerwca 2015, 09:49
@rozwalgo: Tak, twoja data urodzenia wyraźnie wskazuje iż się znasz na żydach.
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:01
@rozwalgo: A co jeśli masz żydowskie korzenie i właśnie skazałeś się na śmierć?
Odpisz
29 czerwca 2015, 18:10
@jacek1s: To popełni samobójstwo.
Odpisz
23 czerwca 2015, 14:26
nie jestem za
Odpisz