memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 22 czerwca 2015, 23:43
Ktoś podpowie o co chodzi? Tylko mi z Che Guewerą nie wyskakiwać, bo tam pisze "resolucion", a nie "revolution". :v
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:24
@Ontariel: Wiwat rezolucja? Może w Berlinie wprowadzili jakąś rezolucję, która się spodobała mieszkańcom?
28 czerwca 2015, 11:28
@Ontariel: chodzi o rozdzielczość
29 czerwca 2015, 11:21
@bylejakbylegdzie: a, dobra... Jestem idiotą. :v
29 czerwca 2015, 09:27
NRD i RFN, znowu powracają, historia lubi się powtarzać...
28 czerwca 2015, 12:26
"Wiwat rozdzielczość"
28 czerwca 2015, 11:20
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 czerwca 2015, 23:43
Ktoś podpowie o co chodzi?
Tylko mi z Che Guewerą nie wyskakiwać, bo tam pisze "resolucion", a nie "revolution". :v
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:24
@Ontariel: Wiwat rezolucja? Może w Berlinie wprowadzili jakąś rezolucję, która się spodobała mieszkańcom?
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:28
@Ontariel: chodzi o rozdzielczość
Odpisz
29 czerwca 2015, 11:21
@bylejakbylegdzie: a, dobra... Jestem idiotą. :v
Odpisz
29 czerwca 2015, 09:27
NRD i RFN, znowu powracają, historia lubi się powtarzać...
Odpisz
28 czerwca 2015, 12:26
"Wiwat rozdzielczość"
Odpisz
28 czerwca 2015, 11:20
Odpisz