Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Co za przypadek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niezniszczalne
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2015, 23:47
Pi**a jak samolot
Odpisz
15 lipca 2015, 09:09
Bullshit
Odpisz
15 lipca 2015, 10:39
@Kamil1519: Bo ja lubię pociągi.
Odpisz
15 lipca 2015, 11:56
@Kamil1519: Lubię pociągi i towary xD.
Odpisz
15 lipca 2015, 10:38
Proszszszszsz...
http://www.obrazki.jeja.pl/154730,mam-na-sobie-mundur.html
Odpisz
15 lipca 2015, 09:48
Mam na sobie mundur wali trochę potem, rozkładam ramiona jestem samolotem.
Odpisz
15 lipca 2015, 10:38
@kuba321333321333:
Odpisz
15 lipca 2015, 09:42
Pedały ._.
On jest samolotem, a on kocha samoloty...
Odpisz
15 lipca 2015, 09:42
I przelecieli wszystkich...
Odpisz
15 lipca 2015, 09:33
dziś nie piję, jestem samolotem xddd
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2015, 08:39
pozbawiony sensu obrazek przedstawiający ćpunów.
normalka, 2/5
PS ten z lewej ma zdeformowaną głowę.
Odpisz