Chcę robić z Tobą dorosłe rzeczy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Przerwa na herbatkę
Angielskie śmieszki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zapraszamy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 lipca 2015, 01:01
* odgłosy orgazmu* dostawać z tobą zwrot podatku ze skarbówki
* coraz głośniejsze ^* szukać pracy za granicą
* odgłosy dochodzenia* nic nie kupować, bo bieda w kraju..
* wzdechniècie namiètne* jak dobrze było robić to z tobą. Opowiem wszystkich jak mnie wy..małe mój ZUS'IE...
Tak na serio, zazdroszczę mojej koleżance spicerce miana legendy... zazdroszczę w lub ;) pozdrawiam spicerkę.
Odpisz
7 lipca 2015, 09:58
@kubixarius: Nie ogarniam dlaczego ktokolwiek tutaj jest uznawany za legendę, to zwykli ludzie.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 12:12
Bo zawsze dostaje dużo strzałek. I ma pierdyliard komentarzy na profilu.
PS - tacy na przykład Putin i Jan Paweł II to też ludzie. Chuck Norris podobno też.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 14:32
@Mijak: Tyle, że oni coś zrobili. :P
EDIT: A ja nabijam 200 strzałek w górę na tydzień (patrzyłem na zmiany) To nie jest sporo? xd
Odpisz
7 lipca 2015, 15:15
Więc widocznie jesteś prawie legendą.
W tym wypadku "prawie" polega między innymi na tym, że osobiście do tej pory cię nie kojarzyłem.
Odpisz
7 lipca 2015, 15:30
@Mijak: Można mnie też znać z tego, że prowadzę kanał z mappingiem. xD
Odpisz
8 lipca 2015, 10:33
@Mijak: a ja? :c
Odpisz
8 lipca 2015, 11:42
@kotul: Ciebie też póki co nie kojarzę. Ale kim jestem, żeby decydować, kto jest legendą, a kto nie? Przyznam uczciwie, że jestem raczej introwertykiem i mam słabą pamięć do ludzi. I wiem, że istnieje wiele legend, których nie znam - a mimo to są legendami.
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:47
Ale szalona! Ja bym takich rzeczy rady robić nie dała, no moze jeszcze te PITy bym przeżyła, ale hipoteka?! To dopiero musi boleć..
Odpisz
6 lipca 2015, 22:04
czy Tylko dla mnie Spicerka i UkradliMiNIck to legendy? (ale Bogiem jest szwecka panda i zjem_ci_matke
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2015, 22:40
@drollercastergirl: Szwedzkiej pandy nie znam, ale jest jeszcze KILLER, Jacek1s, Miczal [*], Alkatraz, ja :p, Azalear, figaro ileśtam i mógłbym wymieniać jeszcze sporo ludzi (według mnie) legendarnych
Odpisz
6 lipca 2015, 22:53
Ja :D
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2015, 23:27
Czy naprawdę w 18 komentarzach zdążyliście przejść od wypełniania PITów przez gw**cenie, przytulanie, gryzienie za**bistego sera i jabłka do legend jeja?
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2015, 23:30
@Dertboj: @Dertboj: Lol. Dopiero od mechanizmu cenzurowania jeja dowiedziałem się że gw**cić to wulgaryzm.
Odpisz
7 lipca 2015, 07:14
@drollercastergirl: tak, tylko dla ciebie
Odpisz
7 lipca 2015, 08:06
@drollercastergirl: Nie, nie są legendami, co najwyżej starszymi użytkownikami, a i tak jest dużo starszych i lepszych.
Odpisz
7 lipca 2015, 11:08
Ja chyba wiem, dlaczego akurat hipoteka ^^
Odpisz
7 lipca 2015, 11:52
@Szymon2727: Oświeć mnie .-.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 13:14
Bo każdy młody geniusz zła mieszka w starym magazynie, który głównie składa się z metalu w którym robi niegrzeczne rzeczy ^^
Odpisz
7 lipca 2015, 18:23
@Szymon2727: A żebyś wiedział ;P
Odpisz
7 lipca 2015, 18:31
* bardzo niegrzeczne rzeczy.
Odpisz
30 czerwca 2015, 09:41
Przeglądamy takie rzeczy o 12 w nocy??? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 lipca 2015, 22:19
@rozwalgo: nope, pisze 12:04 AM a nie PM
Odpisz
6 lipca 2015, 22:30
@LaPrincessA: no właśnie, czyli 0:04 tak naprawdę, gdyż AM obowiązuje od 0:00-11:59 w Ameryce
Odpisz
7 lipca 2015, 10:21
@misko02: To w takim razie, jak oznaczyć, że jest godzina np. 12:34 rano?
Odpisz
7 lipca 2015, 11:53
@Reines: nie ma takiej godziny, jest dwunasta w nocy i dwunasta popołudniu
Odpisz
7 lipca 2015, 10:49
0:04 jest AM a 12:34 jest PM. Moi drodzy jak można o tym nie pamiętać.
Odpisz
7 lipca 2015, 01:05
Ps Angel kubixarius to ja. Takie info dla tych, co i tak mnie nie znają.
Odpisz
7 lipca 2015, 06:27
@kubixarius: Ku*wa, o nie gadaj. Przecież nie zauważył bym nicku.
Odpisz
6 lipca 2015, 23:41
Dorosłość w pigułce.
Odpisz
6 lipca 2015, 21:13
Jaka to aplikacja?
Odpisz
6 lipca 2015, 21:23
@EndoTaiyo: Tinder.
Odpisz
6 lipca 2015, 22:03
@Tostowa221: Dzięki.
Odpisz
6 lipca 2015, 21:13
Nowy tekst na podryw - chodź do domu, wypełniać PITy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 lipca 2015, 21:26
@kaka77: Chcesz zobaczyć mojego dużego PITa?
Odpisz
6 lipca 2015, 21:31
@Maks2603: Moja książka rachunkowa napuchła
Odpisz
6 lipca 2015, 21:47
@kaka77: Pogasimy razem światła?
Odpisz
6 lipca 2015, 21:49
@Maks2603: Mmm...zakręć wodę...zzzzrób to...
Odpisz
6 lipca 2015, 21:53
@kaka77: Może nie zauważy, że układam mu dokumenty w szafie... Oby nie zauważył...
Odpisz
6 lipca 2015, 21:44
Chce Pani zobaczyć mojego fakta? :lennyface:
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2015, 21:40
Azjatka pewnie...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
6 lipca 2015, 21:09
urzędniczka
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:57
Wat?
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:49
Kobieta marzeń
Odpisz
29 czerwca 2015, 22:44
Odpisz