Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Tacy sami, a ściana między nami
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2016, 15:47
Oto moje dzieło pod tytułem "Azfiata mafia"
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2016, 12:18
@Kiciamiconia15: Sprzedasz to za milion dolarów?
Odpisz
8 maja 2016, 08:53
@FanNinjaKiwi222: TAG!
Odpisz
8 maja 2016, 11:10
@Kiciamiconia15: Wow ale gdzie ? na allegro, Ebayu ?
Odpisz
8 maja 2016, 18:14
@FanNinjaKiwi222: na jeja
Odpisz
8 maja 2016, 18:16
@Kiciamiconia15: aha
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 14:41
A to moje arcydzieło, zatytułowane "Król i rycerz".
Odpisz
7 lipca 2015, 15:29
@Husarz101: Piękne! Sprzedasz napewno za 100 mld. lub więcej.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 15:38
@Husarz101: Sorry ale twoje dzieło jest słabe w porównaniu z moimi dziełami.
Właśnie lecę do Waszyngtonu na ekskluzywna wystawę, by tam przedstawić moje dzieło i oddać je do licytacji, gdzie udział biorą sami miliarderzy.
Odpisz
2 lipca 2015, 21:37
Ile za to dostanę?
Odpisz
2 lipca 2015, 21:42
@Kambot: Jesteś milionerem idź na wystawę w Nowym Jorku.
Odpisz
2 lipca 2015, 22:37
@Kambot: Cóż to za dzieło geniuszu! Jaki artysta! Zarobisz majątek, mówię ci.
Odpisz
2 lipca 2015, 22:45
@Kambot: To jest piękne.
Odpisz
7 lipca 2015, 07:17
@Kambot: Nadal lepsze od wszystkiego co było na obrazku.
Odpisz
7 lipca 2015, 11:24
@Kambot: Zrobiłeś to w Gimpie? Poznaję po zielonej papryce.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 15:30
@Kambot: W ch*j!
Odpisz
2 lipca 2015, 23:37
To trzecie nie jest takie złe...
Odpisz
3 lipca 2015, 15:13
@jasnib: Nota bene najsłynniejszy obraz Pollocka- jednego z najważniejszych artystów abstrakcyjnych.
Ale ignoranci i tak traktują jego obrazy jak "maziaje z przedszkola" :/
Odpisz
7 lipca 2015, 07:16
No to niby dlaczego nie powinienem tego traktować jako maziaje z przedszkola?
Odpisz
7 lipca 2015, 07:58
Czekaj czekaj... Pollock? Aha, ok ja kogoś takiego miałem w pewnej grze wyścigowej xD
Odpisz
7 lipca 2015, 12:36
@Pstrong_Maciej: Booo to nie są maziaje z przedszkola? ;c;
Odpisz
7 lipca 2015, 13:01
No rzeczywiście, Z DOMU, co go BARDZO RÓŻNI od przedszkola. Równie dobrze mógł dać to do namalowania dziecku...
Odpisz
7 lipca 2015, 13:38
"Nie bo nie". Argumenty masz widzę zaje*iste.
Odpisz
7 lipca 2015, 12:15
Na tych niebieskich jest slenderman i murzyn.
Odpisz
7 lipca 2015, 09:00
Trzeba być idiotą, aby kupić takie bazgroły za 140 milionów dolarów tylko dlatego, że namalowało je dziecko z dałnem i jakiś krytyk czy inny palant postanowił zrobić z tego sensację...
A bycie wybitnym artystą nie ma nic do tego, jeśli wylejesz na płótno całą paczkę farb (tak jak na 3 zdjęciu).
Odpisz
7 lipca 2015, 11:43
@Antycypator: Akurat Pollocka lubię. Jego obrazy może to jakieś bazgrołki, ale co taki troglodyta jak ja może wiedzieć o sztuce.
Odpisz
7 lipca 2015, 11:39
Ja mając 2 latka , można powiedzieć , że byłem już artystą
Odpisz
7 lipca 2015, 10:19
bez przesady ale ten 3 nawet ładny
Odpisz
7 lipca 2015, 10:20
@frytki112: a tu macie pudło na hejty -------> [____]
Odpisz
7 lipca 2015, 11:02
@frytki112: W porównaniu do tej reszty to tak.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 10:54
www*wykop*pl/ramka/1927082/krytycy-dali-sie-nabrac-na-obrazy-ktore-namalowala-malpa/
*kropki
Odpisz
7 lipca 2015, 10:30
dzisiejsza sztuka to tylko narysowac pare kresek jedna czerwona druga zielona...
ALE TO CHODZI PO MILION DOLCÓW
Odpisz
7 lipca 2015, 09:55
I one chodza po Milion dolarow ;-)
Odpisz
7 lipca 2015, 09:17
Takie obrazy są najdroższe bo nie liczy się co namalowano a kto to namalował.
Odpisz
7 lipca 2015, 09:09
4 obraz najlepszy
Odpisz
7 lipca 2015, 09:00
Patrząc na te obrazy, zdałem sobie sprawę, że mój 6-letni brat powinien zostać milionerem.
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 09:05
@Gray1997: Przypomniało mi się, że mój kolega z technikum też interesuje się takim malarstwem, więc z kolegami wymyśliliśmy taki plan:
1. Nasz kolega namaluje kilkadziesiąt obrazów.
2. Fałszujemy jego śmierć - pożar, wypadek samochodowy, upadek z wysokości itp.
3. Sprzedajemy jego obrazy.
4. Kasą dzielimy się po równo.
Odpisz
7 lipca 2015, 09:53
@Gray1997: You're a fucking genius!
Odpisz
7 lipca 2015, 07:11
jestem ciekaw ile osób wie dlaczego teraz takie coś jest piękne
Odpisz