Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przypałowo
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2019, 10:44
Uwaga uwaga uwaga fallout76 to gowno
Odpisz
8 października 2019, 16:25
@karamella: :o
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:55
31.10.15 r. na to czekam :P.
Odpisz
7 lipca 2015, 21:23
co wtedy będzie ?
Odpisz
7 lipca 2015, 21:36
@BartekBOOS: Coś fajnego :P.
Odpisz
8 lipca 2015, 17:33
czyli ?
Odpisz
8 lipca 2015, 17:52
@BartekBOOS: Poszukaj.
Odpisz
5 października 2015, 20:37
scream fortress 2015 the biding of izak after rebirth albo dlc do fnaf 4
Odpisz
5 października 2015, 20:39
@Freakok222: Dwie ostatnie są prawidłowe. :v
Odpisz
10 lipca 2015, 14:30
Nie czekam na ten szajs, kto lubi te serie to niech se lubi, ja mam to gdzieś... (wyczówam hejty i czerwone strzałki) [____]
Odpisz
30 lipca 2015, 03:12
@cyprian1219: To może nie nazywaj tego szajsem, miło by Ci było gdybym powiedział, że nie interesuje się kombajnami, więc wg mnie to szajs?
Odpisz
8 lipca 2015, 12:57
FALLLLLLLLOOOOUUUUTTTT !
Odpisz
30 czerwca 2015, 16:29
Mi się wydawało że wszyscy jarają się FNAF 4.
Odpisz
7 lipca 2015, 17:19
@TadeuszMistrz: Tak wszyscy. W wieku do 11 lat.
Odpisz
7 lipca 2015, 20:35
@MrSandwichPL: Oj tam FNAF jest ok ale żeby skakać za tym to przesada :)
Odpisz
7 lipca 2015, 18:27
wyı̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̸̨tarłeś teraz ekran, prawda?
Odpisz
10 lipca 2015, 14:28
@SCP_173: jakoś nie, jestem odmieńcem?
Odpisz
10 lipca 2015, 18:20
@cyprian1219: tak
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:18
a ja tu siedze i czekam na ogloszenie hl3
Odpisz
30 czerwca 2015, 16:30
No to sobie jeszcze poczekasz :D
Odpisz
7 lipca 2015, 17:09
Do 2034 xd
Odpisz
7 lipca 2015, 17:20
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Sorry, ale są tu ludzie z Rockstar opóźnimy trochę... o jakieś 30-40 lat powinno starczyć
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 17:52
to się nie doczekasz bo Freeman nie żyje :)
Odpisz
7 lipca 2015, 19:58
Odpisz
7 lipca 2015, 19:59
A... ale już ogłosili hl3 ;-;
Odpisz
7 lipca 2015, 20:08
@qwertqwert: nie wiem dopiero preszedlem hl2 i czekam na promocje na epizody
Odpisz
7 lipca 2015, 21:00
nie o to chodzi :)
w STALKER Cień Czarnobyla leży w jednej lokacji zabity facet n wygląda jak Gordon z hl a jak wejdziesz w jego wyposażenie to wychodzi ze w grze nazywa sie Freeman , Taki esteregg
Odpisz
7 lipca 2015, 22:13
@qwertqwert: wiem aczkolwiem nie mam epiodow do hl2 wiedz nie che zebycie mie przysypali sporierami
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:36
A ja tu siedze i czekam na tahma kencha i nowy hud.
Odpisz
30 czerwca 2015, 11:30
A ja tu sobie siedzę i czekam na Rainbow Six Siege. :|
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:15
@amekninja555: a ja tu siedze i czekam na obiad
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:02
6.10.15 = CoDBOPS3 c:
Odpisz
7 lipca 2015, 19:59
@Bastil123: xXx_Gimbuz_Skrub_xXx detected , activate the MLG_Shitstorm_Cannon. ( czekam na hejt gimbusów [____] )
Odpisz
7 lipca 2015, 20:01
@FreezyPop: O co chodzi z tym komentarzem? Nie każdy gracz CoDa jest dzieckiem.
Odpisz
7 lipca 2015, 20:06
@Bastil123: Ale 99% jest D:
Odpisz
7 lipca 2015, 20:32
@FreezyPop: Co poradzę, że tylko na takich generatów trafiasz?
Odpisz
8 lipca 2015, 11:11
@Bastil123: Je**ne bachory z piszczącym przed-mutacyjnym głosem ze zje**nymi mikrofonami. Traf im headshota z daleka "Ty je**ny n00bie , zgłoszę cie!"
Odpisz