Za każdym razem to samo...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Nie znoszę kleszczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2025, 17:09
Przynajmniej twoi może za 10 lat będą lepsi
Odpisz
7 lipca 2015, 17:08
na gościa z tactical shield wystarczy 2 granaty albo dobry gość z awp co jakimś cudem go trafi
Odpisz
7 lipca 2015, 20:59
@bylejakbylegdzie: W CS:Go nie ma tarczy xd
Odpisz
14 sierpnia 2015, 18:47
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Rojo przyjdzie tarcza będzie xD
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 17:42
Jak grasz 3 vs 15
EDIT: najlepsze jest to że koleś mówi o GO a na obrazku jest gość z shieldem, który w GO nie istnieje
Odpisz
19 lipca 2015, 22:31
@fil341: Zapomniałeś o 1.06
Odpisz
10 lipca 2015, 09:12
Jesteś w środku?
Odpisz
9 lipca 2015, 18:09
Tych obrazków jest już tak dużo, że aż za dużo (mój avek nadawałby się na członka takiej drużyny)
Odpisz
8 lipca 2015, 02:53
Byłby dobry materiał do ,,Silverowych myśli".
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 17:18
Kocham ludzi, którzy zwalają na resztę teamu: "wygralibyśmy to, gdyby nie ten koleś, co miał tylko 6 fragów. On nie pozwolił mi się skupić, więc to nie moja wina." Po pierwsze, rzadko występuje tak dużo osób nieogarniętych w teamie (tym bardziej na wyższych rangach), a z takim jednym nie jest jeszcze tak źle. Po drugie, skoro jakimś cudem trafiasz na tyle noobów, to znajdź sobie przyjaciół i z nimi graj. Tak w ogóle, to nie ogarniam, jak wam się nie nudzi granie w takie gry samemu.
Odpisz
7 lipca 2015, 17:27
@monho25: Dokładnie :D
CS jest nudny jak się gra samemu <:C
Odpisz
7 lipca 2015, 17:44
@monho25: ja gram sam i jakoś mi się nie znudziło a gram już od kilku miesięcy i mam 500h
Odpisz
7 lipca 2015, 22:16
@monho25: Mnie rozwalają osoby, które spieprzają najłatwiejsze akcje, w ogóle nie dają info i tylko mówią "noob team".
Odpisz
7 lipca 2015, 23:29
@OwieczkaDawid: Mnie też. Ja również nie jestem jakimś mega graczem i jestem tego świadomy. Najgorsze są osoby, które nie dostrzegają swoich błędów.
Odpisz
7 lipca 2015, 23:08
Pewnie ku*wa, od razu winę na team zrzucić. Jeżeli wszyscy mają ten gorszy team, to oznacza, że ten lepszy w ogóle nie istnieje. To się zaczyna robić nudne.
Odpisz
7 lipca 2015, 23:07
Przytulałbym je wszystkie 💜💙💚💛❤💝💖💗💓💕💞💘💌
Odpisz
7 lipca 2015, 20:08
ta z szczelbą wygląda jakby umiała z niego korzystać
Odpisz
7 lipca 2015, 19:09
wniosek - nie graj
Odpisz
7 lipca 2015, 17:24
Cyka
Odpisz
7 lipca 2015, 17:13
Obrzyn, Tec-9 i Scar-20? Radzę wyjść z silvera.
Odpisz
7 lipca 2015, 17:20
@Sir_Snoge: A teraz czas na ciekawostki!
1. Na obrazku widnieje nie Tec-9, ale Tec-22.
2. SCAR-20 został tak nazwany w grze ze względu na prostotę oznaczenia. W rzeczywistości jest to SCAR SSR (Sniper Support Rifle)
Odpisz
7 lipca 2015, 17:29
@flamefrost20: I tak ktoś da ci minusa bo tak :v
Odpisz
7 lipca 2015, 17:35
@UnitedStatesOfMurica:
Wiem, to smutne; dobrowolnie dzielisz się swoją wiedzą, a oni jej nie doceniają. ;-;
Odpisz
7 lipca 2015, 17:38
@Sir_Snoge: To nie obrzyn, tylko M85
Odpisz
Edytowano - 7 lipca 2015, 18:01
@UnitedStatesOfMurica: Albo grotto można mówić...
Odpisz
7 lipca 2015, 18:19
@flamefrost20: Dokładnie wiem, że to nie są wymienione przeze mnie bronie. Nie jestem idiotą, który coś takiego jak broń palna poznał za pomocą csa. Tylko zauważ, jaki jest tytuł.
Niestety, w internecie przeważają idioci nierozumiejący sarkazmu bądź ironii. Smutne.
Odpisz
7 lipca 2015, 19:38
@Sir_Snoge: To nie Scar-20 tylko g3sg1, zresztą, ta broń jest przydatna w wielu sytuacjach nawet na wyższych rangach.
Odpisz
7 lipca 2015, 21:57
@DanateDMC: G3SG1? Toć ślepy. Ewidentnie widać, że to broń Colta z lunetą o wielokrotnym przybliżeniu, a nie jakiś niemiecki szajs.
Odpisz
7 lipca 2015, 23:07
@DanateDMC: G3 ma prosty magazynek, to po pierwsze. :v
Odpisz
7 lipca 2015, 17:20
Odpisz
7 lipca 2015, 17:13
Świetnie
Odpisz