Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rebelian_Pixelizacji

18 stycznia 2025, 17:09

Przynajmniej twoi może za 10 lat będą lepsi

Avatar bylejakbylegdzie

7 lipca 2015, 17:08

na gościa z tactical shield wystarczy 2 granaty albo dobry gość z awp co jakimś cudem go trafi

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

7 lipca 2015, 20:59

@bylejakbylegdzie: W CS:Go nie ma tarczy xd

Avatar betiPL

14 sierpnia 2015, 18:47

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Rojo przyjdzie tarcza będzie xD

Avatar fil341

Edytowano - 7 lipca 2015, 17:42

Jak grasz 3 vs 15
EDIT: najlepsze jest to że koleś mówi o GO a na obrazku jest gość z shieldem, który w GO nie istnieje

Avatar JestemSzajbusZbfxD

19 lipca 2015, 22:31

@fil341: Zapomniałeś o 1.06

Avatar albatrosia

10 lipca 2015, 09:12

Jesteś w środku?

Avatar zimeek2

9 lipca 2015, 18:09

Tych obrazków jest już tak dużo, że aż za dużo (mój avek nadawałby się na członka takiej drużyny)

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2015, 02:53

Byłby dobry materiał do ,,Silverowych myśli".

Avatar monho25

Edytowano - 7 lipca 2015, 17:18

Kocham ludzi, którzy zwalają na resztę teamu: "wygralibyśmy to, gdyby nie ten koleś, co miał tylko 6 fragów. On nie pozwolił mi się skupić, więc to nie moja wina." Po pierwsze, rzadko występuje tak dużo osób nieogarniętych w teamie (tym bardziej na wyższych rangach), a z takim jednym nie jest jeszcze tak źle. Po drugie, skoro jakimś cudem trafiasz na tyle noobów, to znajdź sobie przyjaciół i z nimi graj. Tak w ogóle, to nie ogarniam, jak wam się nie nudzi granie w takie gry samemu.

Avatar Suhak

7 lipca 2015, 17:27

@monho25: Dokładnie :D
CS jest nudny jak się gra samemu <:C

Avatar fil341

7 lipca 2015, 17:44

@monho25: ja gram sam i jakoś mi się nie znudziło a gram już od kilku miesięcy i mam 500h

Avatar OwieczkaDawid

7 lipca 2015, 22:16

@monho25: Mnie rozwalają osoby, które spieprzają najłatwiejsze akcje, w ogóle nie dają info i tylko mówią "noob team".

Avatar monho25

7 lipca 2015, 23:29

@OwieczkaDawid: Mnie też. Ja również nie jestem jakimś mega graczem i jestem tego świadomy. Najgorsze są osoby, które nie dostrzegają swoich błędów.

Avatar skate07071

7 lipca 2015, 23:08

Pewnie ku*wa, od razu winę na team zrzucić. Jeżeli wszyscy mają ten gorszy team, to oznacza, że ten lepszy w ogóle nie istnieje. To się zaczyna robić nudne.

Avatar XM9StudioPL

7 lipca 2015, 23:07

Przytulałbym je wszystkie 💜💙💚💛❤💝💖💗💓💕💞💘💌

Avatar matiExtreme

7 lipca 2015, 20:08

ta z szczelbą wygląda jakby umiała z niego korzystać

Avatar mooped

7 lipca 2015, 19:09

wniosek - nie graj

Avatar
Konto usunięte

7 lipca 2015, 17:24

Cyka

Avatar Sir_Snoge

7 lipca 2015, 17:13

Obrzyn, Tec-9 i Scar-20? Radzę wyjść z silvera.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Sir_Snoge

7 lipca 2015, 21:57

@DanateDMC: G3SG1? Toć ślepy. Ewidentnie widać, że to broń Colta z lunetą o wielokrotnym przybliżeniu, a nie jakiś niemiecki szajs.

Avatar flamefrost20

7 lipca 2015, 23:07

@DanateDMC: G3 ma prosty magazynek, to po pierwsze. :v

Avatar MrSandwichPL

7 lipca 2015, 17:20

Avatar kuba3101

7 lipca 2015, 17:13

Świetnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Nie znoszę kleszczy

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka