Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2015, 16:08
Gorący kubek knorr.
Odpisz
7 lipca 2015, 16:18
Nie przypominaj mi o tym w takim upale...
Odpisz
7 lipca 2015, 16:29
@pomidor5041: Oj sorry. U ciebie jest tak gorąco?
Odpisz
7 lipca 2015, 19:06
*ekhem* 36°C w cieniu *ekhem*
Odpisz
7 lipca 2015, 19:09
@asdf0: O ch*j!
Odpisz
7 lipca 2015, 19:51
Ale jest basen w ogrodzie więc wytrzymuje ;D
Odpisz
7 lipca 2015, 20:01
@asdf0: Hehe. U mnie tak z 33 stopnie, ale tak samo, mini basen na tarasie, więc też wytrzymuje.
Odpisz
7 lipca 2015, 23:06
U mnie też, -15°C. Ostatnio taki upał był podczas erupcji Czarnego Kotła
Odpisz
7 lipca 2015, 23:28
@asdf0: chyba jestem jedyną osobą która kiedy jest 38 stopni w cieniu leży se pod kocem i kołdrą...
Odpisz