Trochę biedny, ale Cosplay
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Niezniszczalne
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 30 czerwca 2015, 10:31
(Nie wiem kto to) sasori i zetsu? Co wam mówiłam o bankrutowaniu!?
Odpisz
9 lipca 2015, 14:50
@mrofpower: sasori i zetsu to czarne charaktery z anime "naruto"
Odpisz
16 lipca 2015, 15:35
@Quest123: tak wiem.
Odpisz
3 czerwca 2024, 18:28
@mrofpower: to chyba Hidan
Odpisz
7 grudnia 2015, 16:30
wow!
Odpisz
9 lipca 2015, 19:34
To jest Sasori, Zetsu i Obito?
Odpisz
9 lipca 2015, 20:52
@Lopmon: Chyba tak, ale co do Obito to pewna nie jestem :P
Odpisz
10 lipca 2015, 15:07
@Chocoledxd: To chyba Medrzec sześciu ścieżek.
Odpisz
11 lipca 2015, 10:33
@Quuash: Też tak myślę..
Odpisz
12 lipca 2015, 20:56
@Lopmon: Obito w formie którą uzyskał po wciągnięciu 10-ogoniastego.
Odpisz
13 lipca 2015, 11:16
@komiks42: O tym właśnie myślałam
Odpisz
9 lipca 2015, 18:39
czego to cospleay? i
Odpisz
30 czerwca 2015, 10:24
Czego to cosplay?
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2015, 13:24
@elekt2o56: Naruto, Akatsuki czy coś :x
Odpisz
9 lipca 2015, 13:29
@jagoda8171: Acha ok
Odpisz
9 lipca 2015, 12:21
Taki kraj taki naruto :P
Odpisz
30 czerwca 2015, 10:00
Trochę spieprzyli Białego Zetsu i Sasoriego ale nie wiem czy ten z laską to Obito, Madara albo Mędrzec sześciu ścieżek :P
Odpisz
30 czerwca 2015, 11:03
@Transformicer: Mając na uwadze to, że reszta to akatsuki, to chyba ten rudy.
Odpisz
30 czerwca 2015, 11:29
@Transformicer: bardziej Obito bo bez koszulki
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:25
@Myszkapl: Nom chyba to przyjaciel Nagato "Pain" :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 12:25
@Brajox: Też coś tak myślę.
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:14
@Transformicer: Yahiko ;)
Odpisz
30 czerwca 2015, 13:52
@Brajox: Bingo :-] Yahiko - Pain :D
Odpisz
30 czerwca 2015, 16:52
@Transformicer: Wiem ale Pain to tak jakby imię Nagato bo on kontroluje Yahiko oraz mówi przez jego ciało
Odpisz
30 czerwca 2015, 17:17
@Brajox: Wiem dlatego napisałem Nagato - Pain :D
Odpisz