Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mrofpower

Edytowano - 30 czerwca 2015, 10:31

(Nie wiem kto to) sasori i zetsu? Co wam mówiłam o bankrutowaniu!?

Avatar Quest123

9 lipca 2015, 14:50

@mrofpower: sasori i zetsu to czarne charaktery z anime "naruto"

Avatar mrofpower

16 lipca 2015, 15:35

@Quest123: tak wiem.

Avatar krzysiszan

3 czerwca 2024, 18:28

@mrofpower: to chyba Hidan

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2015, 16:30

wow!

Avatar Lopmon

9 lipca 2015, 19:34

To jest Sasori, Zetsu i Obito?

Avatar Chocoledxd

9 lipca 2015, 20:52

@Lopmon: Chyba tak, ale co do Obito to pewna nie jestem :P

Avatar Quuash

10 lipca 2015, 15:07

@Chocoledxd: To chyba Medrzec sześciu ścieżek.

Avatar Chocoledxd

11 lipca 2015, 10:33

@Quuash: Też tak myślę..

Avatar komiks42

12 lipca 2015, 20:56

@Lopmon: Obito w formie którą uzyskał po wciągnięciu 10-ogoniastego.

Avatar Lopmon

13 lipca 2015, 11:16

@komiks42: O tym właśnie myślałam

Avatar lama1pl

9 lipca 2015, 18:39

czego to cospleay? i

Avatar elekt2o56

30 czerwca 2015, 10:24

Czego to cosplay?

Avatar jagoda8171

Edytowano - 9 lipca 2015, 13:24

@elekt2o56: Naruto, Akatsuki czy coś :x

Avatar elekt2o56

9 lipca 2015, 13:29

@jagoda8171: Acha ok

Avatar KolecPL

9 lipca 2015, 12:21

Taki kraj taki naruto :P

Avatar Transformicer

30 czerwca 2015, 10:00

Trochę spieprzyli Białego Zetsu i Sasoriego ale nie wiem czy ten z laską to Obito, Madara albo Mędrzec sześciu ścieżek :P

Avatar Myszkapl

30 czerwca 2015, 11:03

@Transformicer: Mając na uwadze to, że reszta to akatsuki, to chyba ten rudy.

Avatar Brajox

30 czerwca 2015, 11:29

@Transformicer: bardziej Obito bo bez koszulki

Avatar Transformicer

30 czerwca 2015, 12:25

@Myszkapl: Nom chyba to przyjaciel Nagato "Pain" :D

Avatar Transformicer

30 czerwca 2015, 12:25

@Brajox: Też coś tak myślę.

Avatar Brajox

30 czerwca 2015, 13:14

@Transformicer: Yahiko ;)

Avatar Transformicer

30 czerwca 2015, 13:52

@Brajox: Bingo :-] Yahiko - Pain :D

Avatar Brajox

30 czerwca 2015, 16:52

@Transformicer: Wiem ale Pain to tak jakby imię Nagato bo on kontroluje Yahiko oraz mówi przez jego ciało

Avatar Transformicer

30 czerwca 2015, 17:17

@Brajox: Wiem dlatego napisałem Nagato - Pain :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Fajnie że odpowiedzieli

Były nóżki, nie ma nóżek

Niezniszczalne

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka