Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sauron

9 lipca 2015, 14:13

Może jeszcze nie było chorób zakaźnych, po zranieniu nie trzeba było przemywać i opatrywać, a podczas zimy można było chodzić boso po śniegu, bo nie było odmrożeń?

Avatar
Konto usunięte

31 marca 2019, 10:08

@Sauron: Za naszych czasów skakaliśmy z ósmego piętra i nikt się tym nie przejmował
Nie co ta współczesna gówniarzeria która umiera od byle odciętej głowy

Avatar maciekja145

3 lipca 2015, 07:44

Ja tam dalej piję z kolegami z jednej butelki.

Avatar kcelej21

9 lipca 2015, 17:36

@maciekja145: *wyciąga alkomat *

Avatar TomekPL23

9 lipca 2015, 20:30

@kcelej21: *tyle promili, że skale wyje**ło*

Avatar Kivera

11 października 2015, 16:30

@TomekPL23: U made my day xD

Avatar Vic124

9 lipca 2015, 15:27

Jeszcze tekst z Tabalugi "Jakubie, zrób mi loda" nie wzbudzał żadnych podejrzeń ;-;

Avatar Oliwka406

10 lipca 2015, 00:11

@Vic124: I mogłeś dowolnie "obkręcać" się wokół rury np. słupa przy zakręcie, i nikt ci nie powie, że wygląda to jak taniec erotyczny.

Avatar ayounggirl

9 lipca 2015, 21:16

A ja kiedyś grałam w mase 0.0 !!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 lipca 2015, 12:18

True Story.
U mnie kuzyni brzydzą się pić z tej samej butelki co ja, ale nie brzydzą się dotknąć ślimaka .-.

Avatar Crobat

9 lipca 2015, 12:28

Kiepsko to o tobie świadczy.

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 12:33

@Crobat: :? Chyba o nich?

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 12:34

nie wiesz ze slina ma najwiecej bakterii?

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 12:38

Ale oni po dotknięciu ślimaka zwykle to oblizują ;_;

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 12:39

to ty nie wiesz ze w niektorych krajach ludzie jedza slimaki?

Avatar Crobat

9 lipca 2015, 12:39

więcej niż kupka?

Avatar Kivera

9 lipca 2015, 12:40

Ja i tak w życiu ślimaka nie tknęłam :P

Avatar
Konto usunięte

9 lipca 2015, 12:40

@Crobat: ?

Avatar CrazzyMonte

9 lipca 2015, 12:49

ślimaki są ZA**BISTE

Avatar Paproot

9 lipca 2015, 13:02

@Kivera: Jak można nie dotykać ślimaków? Jeszcze pewnie nigdy na rybach nie byłaś i nie zakładałaś robaka na haczyk ;v

Avatar Kivera

9 lipca 2015, 13:21

@Paproot: No nie :P

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2015, 22:23

odpowiedział huuh

Avatar
Deszcz

2 lipca 2015, 23:53

pewnie to on dostał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Nie są aż takie pyszne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

To będzie bolało

Przerwa na herbatkę

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka