Znowu wszedłem na mroczne strony internetu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Cóż za brak szacunku
Angielskie śmieszki
Tacy to pożyją
Były nóżki, nie ma nóżek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2021, 00:19
Gdzie pobrać?
Odpisz
8 czerwca 2020, 10:27
Ja znalazłam hentajce z rakowymi minetuberami. Nie chcę dostać bana,więc macie przed r*chańskiem
Odpisz
8 września 2020, 16:31
@MatkaBoskaSowiecka: Wyślesz mi resztę?
Odpisz
8 września 2020, 17:37
@Mikrus19: A masz Dsc? :>
Odpisz
8 września 2020, 17:38
@MatkaBoskaSowiecka: Mam na kompie. Może tu na priv
Odpisz
8 września 2020, 17:39
@Mikrus19: A nie dla psa >:>
Odpisz
8 kwietnia 2016, 19:45
Eee, GTA: Rzym było by za*ebiste.
Odpisz
13 lipca 2015, 14:17
Teraz czekam na GTA Berlin.
Odpisz
13 lipca 2015, 23:34
gta berlin chyba już jest
Odpisz
13 lipca 2015, 15:18
Cj z San Andreas -O KU*WA RAKIETA!
*BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUM*
Cj z San Andreas -oh shit moja głowa
Cj z San Andreas -jestem w rzym...
Cj z San Andreas -Dobra Dobra Laska weź rzuć tą broń!
Odpisz
13 lipca 2015, 17:11
@DragonJuzik125: Nie.
Odpisz
13 lipca 2015, 21:03
@DragonJuzik125: Co?
Odpisz
4 lipca 2015, 14:29
Ty to nazywasz ciemną stroną internetu?
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 17:26
@Husarz101: To nie jest nawet przedsionek.
Odpisz
13 lipca 2015, 14:02
to nie jest nawet droga do ciemnych partii...
Odpisz
13 lipca 2015, 14:46
@Husarz101: Zgaduję, że osoba wrzucająca obrazek jest "nowa w internetach" i nieobeznana z tą mroczniejszą częścią globalnej sieci... Bądźmy może zdenka bardziej wyrozumiali XD
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2015, 14:42
Gdzie to jest? Nigdzie tego nie ma tego, nawet w modach.
Odpisz
13 lipca 2015, 14:30
Ta gra jest serio?
Odpisz