Najzimniejsza rzecz w galaktyce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Niegrzeczny Oskarek
Przyszłość jest piękna
Totalnie
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2016, 11:59
Najzimniejsza temperatura : serce mojej byłej -NAN
Odpisz
20 października 2020, 08:23
@Kirito: ?
Odpisz
21 października 2020, 17:30
Ja też nie wiem. Byłem upośledzony.
Odpisz
21 października 2018, 09:14
aaaaAAA mku*waaa normixki memik
Odpisz
20 października 2020, 08:22
@Mysz_Komputerowa: fajny*
Odpisz
14 lipca 2015, 13:27
nie możliwe najmniejsza temperatura to -273.4 stopnia celcjusza
Odpisz
14 lipca 2015, 13:48
NO KU*WA CO TY NIE POWIESZ C:
Odpisz
15 lipca 2015, 18:54
@Kivera: ale ty jesteś za**bisty jak żeś taki mądry to powiedz najwyższą tęperature jaka została zanotowana
Odpisz
15 lipca 2015, 22:37
1. Jestem dziewczyną.
2. Widziałam gdzieś że 583,7℃
Odpisz
26 maja 2016, 16:56
ZATKAŁO KAKAO?!
Odpisz
Edytowano - 2 czerwca 2016, 21:32
@Kivera: Temperatura na słońcu 25 000 000 stopni
Odpisz
11 sierpnia 2016, 20:08
@Kirito: bomba atomowa:100 000 000 Celcjusza
Odpisz
28 października 2016, 16:41
@Kivera: temperaturę* szach mat :p
Odpisz
14 października 2017, 11:55
@dawidz1612: najniższa temperatura to -273,15*C
Odpisz
4 lipca 2015, 19:19
a merkury wenus i charon
Odpisz
13 lipca 2015, 20:27
Wenus i Merkury wykraczają poza skalę, a Charon to księżyc więc zalicza się do Plutona.
Odpisz
14 lipca 2015, 09:53
A na grupę się zaglądać nie chce :c
Odpisz
14 lipca 2015, 11:29
@hey12: Jak to nie dodałem parę rzeczy, a dzisiaj jeszcze zdjęcia NH i jakieś ciekawostki ;)
Odpisz
13 lipca 2015, 22:19
Ale -273°C to najmniejsza możliwa temperatura...
Odpisz
14 lipca 2015, 11:21
@TheTemplar: cicho serce twojej byłej jest najzimniejsze i basta
Odpisz
13 lipca 2015, 19:53
czemu ziemi jest najcieplejsza? to mars nie jest cieplejszy?
Odpisz
13 lipca 2015, 20:23
@Mrkociak: Z planet to Wenus jest najcieplejsza.
Odpisz
13 lipca 2015, 21:10
napisałem, że mars jest cieplejszy od ziemi a nie najcieplejszy
Odpisz
14 lipca 2015, 09:09
@Mrkociak: Niby jakim cudem "miałby być cieplejszy"? ;-;
Odpisz
14 lipca 2015, 13:53
@Slenderowiec2012: *cieplej tam jest
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 14:52
@Mrkociak: Nie baw się w Grammar Nazi, nie wychodzi Ci to.
PS: Odpowiesz na moje pytanie?
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 14:54
@Slenderowiec2012: Nie bawię się w grammar nazi tylko poprawiłem siebię.
(Ja nie wiem w jakim sensie jest mierzona ta temperatura.)
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2015, 14:56
@Mrkociak: A co ma piernik do wiatraka?
Odpisz
13 lipca 2015, 16:35
Jakiej tam galaktyce,skoro jest tutaj tylko UKLAD SLONECZNY
Odpisz
13 lipca 2015, 19:16
@Jedenzwielu: zauważ że układ słoneczny jest w drodze mleczej czyli galaktyce
Odpisz
13 lipca 2015, 20:05
@LaPrincessA: No tak ale tworcy chodzi zapewne o cala galaktyke.
A to jsst uklad sloneczny.
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2015, 18:08
0 K lub jak kto woli -273 stopnie Celsjusza to najniższa temperatura. Więc ta skala z dupy mnie nie przekonuje.
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2015, 14:53
@KontoUsunięte: Nie wiem czy napisałes głupote i dlatego cie zminusowali czy też cos mądrego... masz szczałeczke zieloną na pocieszenie.
EDIT: Czy moje komentarze są jakies dziwne i dlatego ludzie usuwają konta ?
Odpisz
13 lipca 2015, 14:57
@DoodilyDoo: Tak, to dlatego. Przykro mi...
Odpisz
13 lipca 2015, 15:07
Ale to jest smutne. Kliknąłem odpisz, napisałem komentarz. kliknąłem dodaj... Konto usunięte :C
Odpisz
13 lipca 2015, 15:20
@DoodilyDoo: Lajf is brutal :c
Odpisz
13 lipca 2015, 16:07
@DoodilyDoo: Może to dlatego że napisał Haron zamiast Charon... wstyd, wstyd.
Odpisz
13 lipca 2015, 15:13
minus jeden Kelvin
Odpisz
13 lipca 2015, 14:48
Zimniej, niż zero absolutne...
Odpisz
4 lipca 2015, 19:36
50 stopni? mierzyli temperaturę ziemi w obudowie z pracującym procesorem od AMD?
Odpisz
5 lipca 2015, 01:02
@bylejakbylegdzie: Dwa słowa: Skala Fahrenheita.
Odpisz
5 lipca 2015, 05:54
@bylejakbylegdzie: Po drugiiej stronie jest skala Celsjusza, więc...
Odpisz
13 lipca 2015, 14:16
@korobov: zobacz jaka jest różnica w skali.... °F ≠ °C
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2015, 20:35
1. Czemu dwa razy jest 0°?
2. Jeśli o jest w "°C" to minimalna temp powinna wynosić ok -273°C (zero bezwzględne)
Cofam to wszystko, jak spojrzałem drugi raz to dopiero zauważyłem ze są dwie skale.
Odpisz
4 lipca 2015, 20:14
A Jowisza nie przetłumaczyli xd
Odpisz
4 lipca 2015, 19:31
Ja nie mam byłej, je**ć autora tego obrazka.
Odpisz