Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nieznany_w_internecie

13 lipca 2015, 15:09

Obrzeża Łodzi. Polecam. :V

Avatar zuza2104

13 lipca 2015, 15:39

@Nieznany_w_internecie: Centrum Łodzi. Nie polecam.

Avatar Nieznany_w_internecie

13 lipca 2015, 15:55

@zuza2104: Centrum ssie. :/

Avatar malgatalar2002

13 lipca 2015, 18:27

@Nieznany_w_internecie: Tęczowy awatar, nie polecam.

Avatar Nieznany_w_internecie

13 lipca 2015, 19:02

@malgatalar2002: Tęcza jest ładna.
Poza tym przypatrz się.
Pedalska tęcza ma 6 kolorów.
Ta na moim avatarze ma 7.
Pozdroszejset.

Avatar malgatalar2002

13 lipca 2015, 21:50

@Nieznany_w_internecie: Zwracam honor. Wiesz, gdy na Facebooku nie widzisz nic innego niż tęcze w profilowych, to się to widzi wszędzie.

Avatar pysiowatosc

13 lipca 2015, 20:11

Witaj w klubie :P

Avatar ALKATRAZ

13 lipca 2015, 17:15

na drugim nie ma domu

Avatar Nameless

13 lipca 2015, 17:37

@ALKATRAZ: mylisz się. Ta wyspa to dom. Twój dom.

Avatar Natalia1402

13 lipca 2015, 22:01

@Nameless: Pociskkkkkkk!!!

Avatar Kivera

14 lipca 2015, 13:46

@Nameless: To pochwała.

Avatar SurMix

Edytowano - 5 lipca 2015, 12:13

I taki mały człowieczek na 2 obrazku:

"ale ja mam wszędzie daleko"

Albo mama: idź do sklepu po cukier.

Avatar NinjaPotato

13 lipca 2015, 15:51

@SurMix: ta i zamiast cukru przynieś sól i leć jeszcze raz

Avatar cyprian1219

13 lipca 2015, 15:39

Mieszkam prawie tak jak na 2 obrazku i jestem z siebie dumny pod tym względem :-)

Avatar Macio29

Edytowano - 13 lipca 2015, 15:18

Gdyby była Biedronka, prąd, czysta woda i internet to bym zamieszkał.

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2015, 15:16

Ja mam na odwrót. Nie chce mi się łazić tak daleko do sklepu.

Avatar DragonJuzik125

13 lipca 2015, 15:14

życie...

Avatar Ravios

13 lipca 2015, 15:11

Ja wolę wielkie miasto, dużo świateł a ja boję się spać po ciemku ;_;

Avatar noszkurnawszystkozajete

5 lipca 2015, 23:34

U mnie jest na odwrót :p

Avatar Suweren

5 lipca 2015, 12:43

Moim zdaniem najlepsze są małe miasteczka. Masz ciszę i spokój, i wszedzie masz w miare blisko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Ostry ten sędzia

To się nie może nie udać

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nie zadzieraj z bobrami

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka