Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To by wystarczyło
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2018, 15:36
Nie lubię w tym filmie tego że Echo, Delta i Charlie giną
Odpisz
28 lutego 2023, 19:21
@Legolas9988: jakby nie zginęli to byś nie lubił że mało ważnych postaci ginie
Odpisz
25 listopada 2017, 19:41
nie rozumiem ktoś oświeci ? (wiem data)
Odpisz
14 lipca 2015, 10:35
Dobre było gdy w najważniejszym momencie walki wyskakuje mosasaur i wszystkich zjada. Delta, Echo, Charlie, T-rex i Indominus [*]
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2015, 01:24
@TheThopaz: T-Rex? Niby czemu? Toć on przeżył :D
Odpisz
5 lipca 2015, 22:09
Delta, Echo i Charlie [*]
Odpisz
5 lipca 2015, 22:14
@biceps2000: Ale Blue przetrwał ;D
Odpisz
5 lipca 2015, 22:19
@oskar213: Dlatego go nie zapisałem (•_•)
Odpisz
5 lipca 2015, 22:25
@biceps2000: Źle mnie zrozumiałeś chyba :P Stwierdziłem, że trzeba się cieszyć, bo chociaż on przetrwał :D
Odpisz
5 lipca 2015, 22:46
@oskar213: :)
Odpisz
14 lipca 2015, 12:32
@biceps2000: pierwszy film z Jurassic Parku gdzie było mi szkoda raptorów
Odpisz
14 lipca 2015, 10:54
teraz " than 50 Shades of Grey "
Odpisz
13 lipca 2015, 19:51
wszystko ma lepszą historię miłosną niż Twilight nawet Twilight
Odpisz
9 lipca 2015, 12:59
Gdybyście chociaż RAZ obejrzeli.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:09
Wcześniejsze części lepsze.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:15
@jacek1s: PIERWSZA lepsza. 2 była średnia a 3 to odwłok węża.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:21
@jacek1s: Zresztą ten koleś mówił to wprost
Odpisz
5 lipca 2015, 22:21
1 część była świetna, 2 była nieco gorsza, a 3 była przeciętna, w tej części widać, że skupili się tylko na dinozaurach, a za grosz fabuły i dobrego aktorstwa.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:26
@jacek1s: Nie no, Pratt dawał radę, dzieciak o dziwo też, ale obsada żeńska dobrana jak najgorzej ;-;
Odpisz
5 lipca 2015, 22:27
Dziewczyna mi się podobała, taka r*chable ale żeby nikt nie widział.
Odpisz
5 lipca 2015, 22:48
@jacek1s: Bieganie w szpilkach po dżungli i raz kochana ciotunia, raz chłodna zua bisnesłomen a raz wojowniczka (ze szpilkami, a jak!)
Odpisz
5 lipca 2015, 22:50
Ale ładna i cycki fajne, takie podejście gimbusa, ale cycki są ważne.
Odpisz