I tak to się wszystko skończy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Hobby dla faceta
Jakby trochę nie fair
Płać pan
Były nóżki, nie ma nóżek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2015, 17:36
i love GoT <3
Odpisz
13 lipca 2015, 14:27
Fajowe <3
Odpisz
12 lipca 2015, 21:27
3 po lewej ma fajną broń
Odpisz
12 lipca 2015, 21:39
@mooped: arakh czy jakoś tak
Odpisz
12 lipca 2015, 21:41
sierp..
Odpisz
12 lipca 2015, 21:44
@WolfWolfyWolf: taa... Sierp
Odpisz
12 lipca 2015, 22:37
idealny do odcinania łbów
Odpisz
12 lipca 2015, 22:42
czym mnie wyginięcie?
TYM SIERPEM
Odpisz
13 lipca 2015, 09:59
@mooped: chodzi mi o to, że Drogo władał arakhem
Odpisz
12 lipca 2015, 23:01
najbardziej bym się bał Khalessi
Odpisz
7 lipca 2015, 11:28
Skoro mają niebieskie oczy, znaczy że Richtofen je kontroluje c:
Odpisz
12 lipca 2015, 18:49
@Bastil123: No... myślę, że masz rację.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:38
@Bastil123: Richtofen? Mamy na myśli tego samego?
Odpisz
12 lipca 2015, 20:41
@dustin2001: Jeżeli masz na myśli Edwarda Richtofena, niemieckiego nazistowskiego naukowca, to chyba ta.
Odpisz
12 lipca 2015, 20:49
@Bastil123: No to się zgadza.
Odpisz
12 lipca 2015, 18:18
Boże tylko nie spojlery ;-; (serio tak będzie?)
Odpisz
12 lipca 2015, 18:51
@MCAssassin: Nie,chociaż do Wichrów nic nie wiadomo.
Odpisz
12 lipca 2015, 21:42
@MCAssassin: ta i Deanerys jakimś z dupy wyjetym sposobem znajdzie się na północy :)
Odpisz
12 lipca 2015, 22:20
Coś w tym jest :D
Odpisz
12 lipca 2015, 18:17
Nie oglądam gry o tron ale to wygląda ZA**BIŚCIE!
Odpisz
7 lipca 2015, 00:05
jak by było naprawdę *obrazek z grobami*
Odpisz
6 lipca 2015, 19:03
Oglądałbym.
Odpisz
6 lipca 2015, 16:35
Jak się nazywa gość nad Daenerys?
Odpisz
6 lipca 2015, 16:44
@figaro19: Khal Drogo
Odpisz
6 lipca 2015, 18:06
@Martyna1274: Dziękuję.
Odpisz
6 lipca 2015, 18:47
@figaro19: Kurde, nie zauważyłam do kogo piszę. Tu jest brakująca kropka -> . oraz druga na zapas -> .
Odpisz
6 lipca 2015, 17:06
Za**bisty Drogo ^^
Odpisz