Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NuQQetS

9 marca 2018, 06:53

Ale masz za to Telefon który kosztuję 5000 zł więcej

Avatar Windows_10

1 kwietnia 2018, 10:14

@NuQQetS: to jest kropka

Avatar NuQQetS

9 marca 2018, 06:54

@Konto usunięte: Ja też

Avatar PrawdziwaRey

9 października 2016, 17:23

To uczucie,gdy wydałeś cały hajs na iPhona i nie stać cię na linijkę.

Avatar ziomek93

23 lipca 2015, 17:42

A skąd masz telefon? Panowie coś mi nie gra.

Avatar RoundHere

22 lipca 2015, 18:17

I używasz zamiast tego Iphone'a 6/6 Plus za tysiąc euro.

Avatar filipoooooo

15 lipca 2015, 22:07

Jak czasem nie miałem linijki to zamiast niej brałem kostkę.

Avatar Natalia1402

15 lipca 2015, 22:32

@filipoooooo: taką jak masz na avku? ;3

Avatar filipoooooo

16 lipca 2015, 22:23

@Natalia1402: Podobną.

Avatar Voxus

16 lipca 2015, 16:52

Bieda jak cholera 😑

Avatar Windows_10

16 lipca 2015, 16:37

... Ale masz na iphona

Avatar Huskel

10 lipca 2015, 17:33

w szkole się od książki robiło :V

Avatar bylejakbylegdzie

10 lipca 2015, 17:38

@Huskel: ja często brałem tekturkę i kartkę w kratkę a potem przyklejałem kartkę to kartonika i miałem linijkę z miarką co 5 mm

Avatar albert7168

15 lipca 2015, 21:01

@Huskel: Tabela pierwiastków (Czy jak to tam było) :P

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 21:15

@Huskel: Ja brałam kredkę :v

Avatar VanQuisch

16 lipca 2015, 11:11

A ja brałem ołówek i pewnie nadal będę tak czasami robił bo jeszcze przedemną technikum a potem studia.
Ps. Już nie macie jakichkolwiek podstaw by nazwać mnie gimbusem :D

Avatar Chystek

15 lipca 2015, 21:02

Uwaga ta linijka potrafi sie mocno wyginac :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Rolland

15 lipca 2015, 22:57

@Chystek: Chystek, bracie!

Avatar Chystek

16 lipca 2015, 09:46

@Rolland: :D

Avatar
Nekos

15 lipca 2015, 23:15

Kurde, a mnie stać tylko na willę i Lamborghini :/

Avatar jordan431

15 lipca 2015, 21:41

Mam lepszą linijkę :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar world_ball

16 lipca 2015, 08:13

@jordan431: nie przykładaj do zeszytu, bo wszystkie kartki powypadają! ^^
pozdro dla kumatych

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2015, 09:18

@jordan431: To już się nie wygina

Avatar laurii12

15 lipca 2015, 22:36

ale na Iphona już tak

Avatar Ewusia11

15 lipca 2015, 23:57

@laurii12: Genius!

Avatar world_ball

15 lipca 2015, 22:32

*kiedy jesteś tak biedny,że stać cię tylko na i-phona

Avatar mistrz_lamorozcow

15 lipca 2015, 22:11

ale iphona tak 😂

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar lukas1234
Dodane przez: lukas1234

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pozdrawiam świetliki

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka