Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Pozdrawiam świetliki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2018, 06:53
Ale masz za to Telefon który kosztuję 5000 zł więcej
Odpisz
1 kwietnia 2018, 10:14
@NuQQetS: to jest kropka
Odpisz
9 marca 2018, 06:54
@Konto usunięte: Ja też
Odpisz
9 października 2016, 17:23
To uczucie,gdy wydałeś cały hajs na iPhona i nie stać cię na linijkę.
Odpisz
23 lipca 2015, 17:42
A skąd masz telefon? Panowie coś mi nie gra.
Odpisz
22 lipca 2015, 18:17
I używasz zamiast tego Iphone'a 6/6 Plus za tysiąc euro.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:07
Jak czasem nie miałem linijki to zamiast niej brałem kostkę.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:32
@filipoooooo: taką jak masz na avku? ;3
Odpisz
16 lipca 2015, 22:23
@Natalia1402: Podobną.
Odpisz
16 lipca 2015, 16:52
Bieda jak cholera 😑
Odpisz
16 lipca 2015, 16:37
... Ale masz na iphona
Odpisz
10 lipca 2015, 17:33
w szkole się od książki robiło :V
Odpisz
10 lipca 2015, 17:38
@Huskel: ja często brałem tekturkę i kartkę w kratkę a potem przyklejałem kartkę to kartonika i miałem linijkę z miarką co 5 mm
Odpisz
15 lipca 2015, 21:01
@Huskel: Tabela pierwiastków (Czy jak to tam było) :P
Odpisz
15 lipca 2015, 21:15
@Huskel: Ja brałam kredkę :v
Odpisz
16 lipca 2015, 11:11
A ja brałem ołówek i pewnie nadal będę tak czasami robił bo jeszcze przedemną technikum a potem studia.
Ps. Już nie macie jakichkolwiek podstaw by nazwać mnie gimbusem :D
Odpisz
15 lipca 2015, 21:02
Uwaga ta linijka potrafi sie mocno wyginac :D
Odpisz
15 lipca 2015, 21:22
@Chystek: nieprawda
Odpisz
15 lipca 2015, 21:45
@martimarti2: Prawda.
Odpisz
15 lipca 2015, 22:30
@dustin2001: Pozdro dla kumatych :d
Odpisz
15 lipca 2015, 22:57
@Chystek: Chystek, bracie!
Odpisz
16 lipca 2015, 09:46
@Rolland: :D
Odpisz
15 lipca 2015, 23:15
Kurde, a mnie stać tylko na willę i Lamborghini :/
Odpisz
15 lipca 2015, 21:41
Mam lepszą linijkę :)
Odpisz
15 lipca 2015, 22:33
@jordan431: Woooow! Zazdro😆
Odpisz
15 lipca 2015, 22:40
@jordan431: Nierówna.
Odpisz
15 lipca 2015, 23:40
@jordan431: Ołówek się złamie.
Odpisz
16 lipca 2015, 08:13
@jordan431: nie przykładaj do zeszytu, bo wszystkie kartki powypadają! ^^
pozdro dla kumatych
Odpisz
16 lipca 2015, 09:18
@jordan431: To już się nie wygina
Odpisz
15 lipca 2015, 22:36
ale na Iphona już tak
Odpisz
15 lipca 2015, 23:57
@laurii12: Genius!
Odpisz
15 lipca 2015, 22:32
*kiedy jesteś tak biedny,że stać cię tylko na i-phona
Odpisz
15 lipca 2015, 22:11
ale iphona tak 😂
Odpisz