Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BloodWarsKing

10 czerwca 2019, 18:50

1. Katana - bezużyteczna. Trzeba o nią dbać, musisz podejść...
2. Pistolet - taaaak zabijesz 7 zombie a ściągniesz na siebie 999+
3.Nokie - on zdaje sobie sprawę że raczej nikt nie będzie miał telefonu?
4. Nóż - jedyna przydatna rzecz, jako broń bezużyteczna, ale przydatne narzędzie

Avatar DeadExtreme

6 listopada 2019, 13:32

@BloodWarsKing: Czym się wtedy bronić? Parówkami?

Avatar BloodWarsKing

6 listopada 2019, 13:52

@DeadExtreme: w tym wypadku najlepszą obroną jest ucieczka, a jeśli musisz walczyć z zombie to proponowałbym raczej łuk lub kuszę niż broń białą

Avatar DeadExtreme

6 listopada 2019, 20:57

@BloodWarsKing: Co w wypadku gdy nie będziesz mieć dystansu na łuk, a kuszą nie będzie naciągnięta?

Avatar BloodWarsKing

7 listopada 2019, 09:05

@DeadExtreme: 1.Do takiej sytuacji nie powinieneś dopóścić
2. W takim wypadku należy użyć broni białej, ale na pewno nie powinieneś brać katany, o którą ciężko jest dbać, poza tym jeżeli znalazłby ją taki typowy Kowalski to niewiele by zdziałał. Proponuję raczej siekierę lub maczetę, ale skłaniałbym się bardziej w kierunku siekiery

Avatar
Konto usunięte

26 czerwca 2017, 19:23

Jeśli chodzi o broń, to ja bym wziął łuk, pistolet z tłumikiem i maczetę

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2017, 22:38

jedna "szara komórka"

Avatar eretann

9 marca 2017, 19:31

Nóż i telefony spoko, resztę możesz wyje**ć.

O Katanę trzeba dbać i to w ch*j. Pistolet jest za głośny

Avatar kokosek112

2 grudnia 2016, 21:20

moze byc nowa wersja ze ba jrucjate

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2016, 11:14

nie zgadza się tu nóż bo jak będziesz zabijał zombiego to cie może ugryźć w rękę

Avatar BialaCzekolada4

26 sierpnia 2015, 14:22

Taaa.. Gotowy? 1 Pistoler i nóż oraz 5 noki? tak to nawet 5 zombi by nie przetrwał musi mieć tłumik karabinek specjalny nóż zapasy jedzenia i picia dobry pancerz i dobry samochód z zapasem paliwa i jedzenia oraz naboi

Avatar CityOfAngel

31 stycznia 2016, 17:32

@BialaCzekolada4: Ty to chyba nie wiesz co pieprzysz.

Avatar Kivera

Edytowano - 14 lipca 2015, 13:37

Mój tata miał Nokię. Spadła na podłogę. Zgadnijcie co się stało.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar XKevinX

20 lipca 2015, 12:10

@Kivera: Twój ojciec miał chińską podróbkę, normalna Nokia 3310 zrobiła by ci dziurę w podłodze.

Avatar Kivera

21 lipca 2015, 10:00

@XKevinX: Może :D

Avatar messi16

14 lipca 2015, 17:30

W pistolecie skończy się amunicja, nóż utknie w zombiaku (ewentualnie się stępi) , ale nokia wystarczy 1 żeby rozje... rozwalić wszechświat.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2015, 20:28

@messi16: zapomniałeś o katanie

Avatar messi16

15 lipca 2015, 09:33

Nawet jej nie zauważyłem. Ale katana się znudzi, ponieważ trzeba dużo siły włożyć żeby uciąć zombiakowi łeb.

Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2015, 13:21

@messi16: czy ja wiem, jak ją naostrzysz to raz mocno przy je*iesz z całej pety to odetniesz

Avatar messi16

15 lipca 2015, 14:12

No właśnie potwierdziłeś mówiąc "z całej pety" że trzeba się zamachnąć.

Avatar tarantullaes

15 lipca 2015, 09:09

Nokia:
20lat później
"Nokia zastępuje granaty!"

Avatar lord_wojtex

14 lipca 2015, 22:22

Katana bardzo dobry pomysł, nóż to podstawa, pistolet przydatny ale trzeba pomyśleć o większej ilości amunicji i dodatkowym magazynku do szybkiej zmiany. A jeśli chodzi o nokie to chyba do rzucania albo jako prowizoryczny kubaton ale nie do dzwonienia na pewno. Do dzwonienia nadawał by się tylko telefon satelitarny ponieważ satelity nadal by działały, a nadajniki na ziemne nie.

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2015, 15:55

nokie to miny czy granaty

Avatar Kicek007

14 lipca 2015, 19:07

Bomba atomowa.

Avatar MruczekV

14 lipca 2015, 18:23

Nóż Ka-Bar, całkiem niezły, lecz wolałbym Fairbairn - Sykes'a, lub SOA V42.

Avatar
German_Shepherd

14 lipca 2015, 16:00

Aż tyle Nokii?
Przecież zombie to też stworzenia

Avatar lolek0240

14 lipca 2015, 17:13

Zombie nie czuje bulu

Avatar Segiusgs

14 lipca 2015, 15:16

Lepiej niech schowa te nokie bo inaczej sam apokalipsę zrobi :I

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Były nóżki, nie ma nóżek

Przerwa na herbatkę

Angielskie śmieszki

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka