Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 lipca 2015, 15:26
Bez przesady, żeby 5 sekund na jednej nodze nie wystać!
Odpisz
14 lipca 2015, 12:33
ZAKŁADAJĄC spodnie. Ubrać to ty se możesz lalkę. >:C
Odpisz
14 lipca 2015, 12:34
@Nieznany_w_internecie: Nie można ubrać spodni ?
Odpisz
14 lipca 2015, 12:41
@pinkoszmateusz: Nie. Możesz założyć spodnie.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:46
@Nieznany_w_internecie: Ubrać też można :)
Odpisz
14 lipca 2015, 12:50
@pinkoszmateusz: Nie. To forma niepoprawna. Nie wiem jak innych, ale mnie to bardzo, baaardzo denerwuje.
Odpisz
14 lipca 2015, 14:14
@pinkoszmateusz: Aby ubrać spodnie musiał byś założyć ubrania na coś w stylu lalki, w kształcie spodni.
Odpisz
14 lipca 2015, 12:04
Ja siadam i wkładam dwie :v
Odpisz
14 lipca 2015, 12:20
@Rander: Pjona!
Odpisz
14 lipca 2015, 13:57
@Rander: ja wskakuje do spodni xd chwytam je, skacze obunóż, podnosze spodnie i w locie wkładam dwie nogi naraz
Odpisz
14 lipca 2015, 13:55
Pechowiec Brian w poradniku- jak założyć spodnie
Odpisz
14 lipca 2015, 12:22
ja nie nosze spodni
Odpisz
14 lipca 2015, 12:04
Bardzo interesujący fakt... robi tak 99,8% ludzi. Zaskoczyło mnie to.
Odpisz