Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lipca 2015, 20:04
myślałam, że po chwili ktoś go zdepcze ;-;
Odpisz
22 lipca 2015, 23:12
@matylda100404: A ja myślałam przez chwilę, że to tory, i przejedzie go na koniec pociąg ;-;
Odpisz
24 lipca 2015, 11:53
@LifeToLife: Chyba nie należymy do optymistów :/
Odpisz
25 lipca 2015, 08:24
@matylda100404: Heh xD
Odpisz
16 lipca 2015, 14:12
A Ty i tak powiesz, że ślimak to bezmózga ryba.
Odpisz
16 lipca 2015, 14:24
@jacek1s: Ślimak to bezmózga ryba.
Odpisz
Edytowano - 22 lipca 2015, 18:30
@jacek1s: Ślimak to mięczak, a nie ryba...
Odpisz
22 lipca 2015, 18:48
Widziałaś to, jak pokonał tę ławkę? Ten ślimak udowodnił, że nawet biologiczne pojęcia są mylne. Osoby z taką odwagą nie mogą być nazywane mięczakami!
Odpisz
22 lipca 2015, 18:55
@Arald98: Okey ślimak to skorupiak...
Odpisz
22 lipca 2015, 20:09
Czyli jest TWARDY! Dobrze prawisz.
Odpisz
23 lipca 2015, 01:03
@jacek1s: Ślimak to ryba według uni europejskiej wiem że to bezsens no ale cóż . A to udało mu się czystym szczęściem .
Odpisz
23 lipca 2015, 14:10
@GimperaTata: Ślimak nie może być rybą bo jest bezkręgowcem, a wszystkie ryby to kręgowce...
Odpisz
23 lipca 2015, 14:47
Według uni europejskiej jest to ryba wiem że to jest bezsensu fuck logic
Odpisz
22 lipca 2015, 18:18
Mądrzejszy niż niektórzy na tym serwisie :D
Odpisz
22 lipca 2015, 20:06
@SurMix: Mądrzejszy niż dział ,,Gry"
Odpisz
22 lipca 2015, 21:25
Bitch please! Mądrzejszy niż cały dział "Ubieranki"!
Odpisz
22 lipca 2015, 21:57
@jarek200211: Grasz w ubieranki?
Odpisz
23 lipca 2015, 08:19
Nie, tylko krążą legendy o tym...
Odpisz
23 lipca 2015, 08:59
@jarek200211: Co wy na to że tam wejde? Wróce z raportem
Odpisz
23 lipca 2015, 09:11
Okej! Życzę powodzenia.
Odpisz
23 lipca 2015, 09:13
@jarek200211: To... A dobra... Joker robi prawie wszystko dla jaj... Do 9.20 tam będe
Odpisz
23 lipca 2015, 09:22
Jaki raport???
Odpisz
23 lipca 2015, 09:25
Byłam tam bo jestem dziewczyną,horror. Nie polecam ci w coś tam grać, będziesz rzygać tęczą. Tam jest pare starszych dziewczyn,i same dzieci z 1-5 klasy.
Odpisz
23 lipca 2015, 09:26
Dobra ide tam po dopieronkompa włączyłem
Odpisz
23 lipca 2015, 09:27
To nampierwszy ogień idzie... Bohaterowie mangi w szkole 16 ⊙︿⊙
Odpisz
23 lipca 2015, 09:30
Wysyłam obrazek na poczekalnie. OKROPNOŚĆ
Odpisz
23 lipca 2015, 09:46
Idź precz z tym gównem! Same miałostki i przyjaźnie.
Odpisz
23 lipca 2015, 01:17
Prawdziwy ślimak nie jakiś podrabianiec
Odpisz
22 lipca 2015, 22:53
Ta adrenalina… Te emocje, te wybuchy!
Odpisz
22 lipca 2015, 19:57
Można? Można!
Odpisz
22 lipca 2015, 19:41
Parkour lv: ślimak.
Odpisz