@dopefish: Oh, tak samo w Hearthstone, każdą kartę możesz dostać z paczek. A to i tak jest p2w. Bo potrzebujesz dobrych kart. To, że w grze można coś "wygrindować", nie znaczy odrazu, że nie jest "pay to win".
Hah. Aż przypomniała mi się fajna akcja na OGame na ruskim serwerze. Wszyscy ruscy cisną na antymaterii (walucie Premium, która przyspiesza budowanie, pozwala na zakup surki itp.), a my nie cisnęliśmy i uwaga w 2,5 miesiąca byliśmy w TOP10 a ruscy, którzy używali anty ledwo wciskali się w TOP500...
Komentarze
Odśwież27 listopada 2019, 20:46
Czy to starkraft
Odpisz
24 lipca 2015, 22:15
Przynajmniej w cs-ie tego nie ma...
Odpisz
25 lipca 2015, 10:04
@GRRacz: Dobrze że skiny skilla nie dają :D
Odpisz
25 lipca 2015, 21:47
@makso41: Moim zdaniem to tylko stattraki coś dają :)
Odpisz
25 lipca 2015, 22:19
@GRRacz: Oczywiście, ja mam 90% moich skinów to stattrack :D
Fajnie bo możesz zobaczyć ile zabiłeś i jeszcze masz skina :D
Odpisz
25 lipca 2015, 13:56
W warframe nie ma...
Odpisz
22 lipca 2015, 17:10
z jakiej to gry?
Odpisz
22 lipca 2015, 23:39
@Kiler1: Prawdopodobnie Star Craft
Odpisz
24 lipca 2015, 18:23
@Kiler1: Carrier Protossów ze Stracraft II.
Odpisz
24 lipca 2015, 23:54
@Crobat: W 1 też był.
Odpisz
24 lipca 2015, 23:56
Yup,ale ten jest w hd.
Odpisz
22 lipca 2015, 12:34
doskonale wymyślili model sklepu w team fortress 2, jest sklep z broniami za hajs, lecz można losowo znaleźć każdą broń.
Odpisz
22 lipca 2015, 17:00
@dopefish: Ale w sklepie kupujesz konkretną broń którą chcesz.
Odpisz
22 lipca 2015, 21:17
@kamykPL: No tak ale, to niweluje pay to win.
Odpisz
24 lipca 2015, 17:27
@dopefish: Oh, tak samo w Hearthstone, każdą kartę możesz dostać z paczek. A to i tak jest p2w. Bo potrzebujesz dobrych kart. To, że w grze można coś "wygrindować", nie znaczy odrazu, że nie jest "pay to win".
Odpisz
24 lipca 2015, 20:49
@shark2199: ale tam można znaleźć KAŻDĄ broń, dosłownym każdą.
Odpisz
24 lipca 2015, 21:35
@dopefish: a statuetka saxtona hale'a?
Odpisz
24 lipca 2015, 22:26
@Buk_Jedyny: To jest niby tylko za hajs, ale statuetka to tylko normalna pała bez szczególnych właściwości.
Odpisz
24 lipca 2015, 22:31
@dopefish: Szkoda, że plecak mniejszy
Odpisz
24 lipca 2015, 21:49
Hearthstone-gram rok a tam ch*j dupa z pakietów
Odpisz
24 lipca 2015, 21:14
Kupię ten kartonowy z silnikiem.
Odpisz
24 lipca 2015, 20:15
Hah. Aż przypomniała mi się fajna akcja na OGame na ruskim serwerze. Wszyscy ruscy cisną na antymaterii (walucie Premium, która przyspiesza budowanie, pozwala na zakup surki itp.), a my nie cisnęliśmy i uwaga w 2,5 miesiąca byliśmy w TOP10 a ruscy, którzy używali anty ledwo wciskali się w TOP500...
Odpisz
24 lipca 2015, 17:06
było
Odpisz
24 lipca 2015, 16:48
Lotniskowce .-.
Odpisz
22 lipca 2015, 16:21
A statsy takie same.
Odpisz
22 lipca 2015, 10:39
Jeśli jesteś naprawdę dobry to wygrasz.
Albo wku*wisz że nie może cie trafić :D
Odpisz