No, tak się stawia płoty!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Były nóżki, nie ma nóżek
Północne Węgry
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2015, 22:05
mi sie wydaje czy z tylu stoi chlop w samym reczniku ?;-;
Odpisz
24 października 2021, 11:29
@login00: tak
Odpisz
26 lipca 2015, 22:58
To działanie perspektywy. Tak naprawdę płot znajduje się ponad taflą wody.
Odpisz
27 lipca 2015, 00:00
@OwieczkaDawid: Chodzi o to że po drugiej stronie nie ma wcale wody.... Czyli że jest szczelny.
Odpisz
27 lipca 2015, 08:14
@Ortografia: A mi chodzi o to dlaczego nia ma tam wody. Płot jest wyżej i woda nawet go nie dotyka.
Odpisz
27 lipca 2015, 15:10
@OwieczkaDawid: To nie jest możliwe. Działka bylaby wyżej od drogi?
Odpisz
27 lipca 2015, 18:53
@Ortografia: Gdybym był na kompie a nie mobilnie rozrysowałbym Ci to. Wystaczy mały pagórek.
Odpisz
27 lipca 2015, 19:39
@Ortografia: Mniej więcej zobrazowane :)
Odpisz
28 marca 2016, 13:12
@Ortografia: Twoja wyobraźnia być słaba.
Odpisz
3 lipca 2016, 10:06
@OwieczkaDawid: A jak tam wchodzą?
Odpisz
3 lipca 2016, 10:51
@Ortografia: Gratuluję, bo odpowiedziałeś na komentarz sprzed 11 miesięcy XD to, ze nie widać na kadrze wejścia do tego ogródka/działki to nie znaczy, że nie da się tam wejść. Wejście może równie dobrze być z drugiej strony tej działki/ogródka.
Odpisz
3 lipca 2016, 17:51
@OwieczkaDawid: Albo mieszka tam jakiś fajny Alibaba z latającym dywanem i po ch*j mu wejście.
Odpisz
7 lipca 2016, 08:56
@OwieczkaDawid: Dobry z ciebie jejowicz, myślałem że nie odpiszesz.
Odpisz
7 lipca 2016, 09:51
@Ortografia: No widzisz :D
Odpisz
4 lutego 2018, 16:16
@OwieczkaDawid: jak ku*wa można odpowiedzieć na komentarz po tak długim czasie? Wstyd mi za tego kolesia
Odpisz
4 lutego 2018, 17:29
@FeedorMid1: Potwierdzam.
Odpisz
4 lutego 2018, 18:30
@FeedorMid1: Cóż. Może nie miał co robić.
Odpisz
Edytowano - 28 sierpnia 2021, 19:39
@FeedorMid1: 11 miesięcy to nie tak długo
Odpisz
27 lipca 2015, 02:16
tylko gorzej jak sie górą zacznie wlewać
Odpisz
26 lipca 2015, 22:48
Pewnie malowane lakierobejcą (pzdr dla kumatych)
Odpisz
26 lipca 2015, 21:41
wielką powudz mają
Odpisz
27 lipca 2015, 09:33
@cziczkamichael: Wyjdź.
Odpisz
26 lipca 2015, 20:21
Pewnie jest pomalowane całymi tonami makijażu który jest na twarzy jednej kobiety.
Odpisz
26 lipca 2015, 23:08
@wojtekrozrabiaka: Tylko że makijaże są delikatne. Jak kiedyś będziesz miał dziewczyne i ją pocałujesz to rozmarzesz jej szminke lub to co kładą na policzki (huy wie jak to się nazywa). Potwierdzone info własnym doświadczeniem :D
Odpisz