Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2020, 15:05
Ok bumer
Odpisz
19 sierpnia 2017, 21:18
Myślałemod początku że to będzie monopoly lub eurobussines
Odpisz
8 kwietnia 2016, 10:08
Gram w "życie" od paru lat grafika spoko,ale czasami się kamera pie****i
Odpisz
13 sierpnia 2015, 08:36
:p
Odpisz
7 sierpnia 2015, 17:48
gram se i nagle w*ierdalam z domu
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:18
Gram od 14 lat, grafika spoko ale mało questow. I storyline nudny
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:54
@creeperoskar: NPC to jakieś niedorozwoje.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:08
dokładnie. A jak wybierasz frakcje "studia" to od razu dostajesz defekt alkoholiczny, -10 do nauki i jeszcze zabiera
Ci pełno kasy :< a plus jest ze nawet sucha bułka daje po +20 hp
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:09
@creeperoskar: A samouczek trwa 18 leveli. Nie mówiąc już o tym, że jeden taki ekspi się przez 365 dni.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:10
@creeperoskar: Tia ja się w to nie bawię.
Nadal przechodzę samouczek
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:14
i nie ma zapisow!!!
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:15
@creeperoskar: A ostatniego bossa Śmierci nie da się pokonać :/
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:30
Jednemu gościowi się udało. Jezus mu chyba było. :/
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:31
@Nieznany_w_internecie: No w sumie tak :/
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:18
@creeperoskar: Poziomy są często źle zaprojektowane, a stetowanie trudne. Opanowujesz sterowanie dopiero pod koniec 1 levela.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 22:03
Niby perma-death, ale niektórzy mówią, że jest respawn.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 22:04
Wielu playerów dostaje bana bez powodu.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:53
Niestety, gracze na turniejach często używają hacków.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 00:00
Szkoda tylko, że nie automatycznie cie przydziela do serwera. Ja gram na "Polska" i nie dość że tu wszystko dużo golda kosztuje to jeszcze żeby zmienić serwer trzeba dużo zapłacić. :C
Odpisz
7 sierpnia 2015, 01:35
@DisuPL: Właśnie, system jest niesprawiedliwy!
Odpisz
7 sierpnia 2015, 12:43
@Fina258: Ta gra to typowe "Pay to win".
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:13
Chwilę później...
Tata, nie chce już w to grać. Grafika do d*py.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 10:27
@Gurdzio56: Cheatera spotkałem
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:46
@Gurdzio56: Meh, tato... No niby grafika na uber, ale questy są do d*py... Po za tym spoktałem paru cheaterów, no i zawsze wybieranie postaci i rozdzielanie perków jest losowe.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 00:34
Ale on powiedział tylko "brzmi super", a nie "będę grał cały czas tylko w nią, dopóki jej nie wygram". To spora różnica.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:49
Syn wygląda starzej niż ojciec D:
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:47
Dragon Age II ?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:16
Zaraz... NOWĄ grę?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:37
A to chytry oszust :D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:13
Gdy będę miała takiego syna, zastosuję tą "grę".
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:01
True..
Odpisz
30 lipca 2015, 13:27
Ale on chciał pograć z NIM. Czyli też go ktoś musi wypchać. :D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:47
@Hartio: HET
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:38
@Hartio: Podaj mi pan frangment jego tekstu w którym mówi że chce w ową "grę" pograć z nim.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 21:56
@hehehe48: Masz rację, wybacz za szybko przeczytałem a później nie mogłem już usunąć. :p
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:59
@Hartio: Ale teraz da się usuwać komentarze na tej nowej grafice :P
Odpisz
7 sierpnia 2015, 09:28
@DisuPL: Wiem ale zorientowałem się już później. :d
Odpisz