Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar szakal1

31 lipca 2015, 09:45

A w środku Palit Geforce 630 1GB...

Avatar Darwineek

6 sierpnia 2015, 19:19

@szakal1: Zawsze można przykleić do ścianki wiatraczek i dokleić LED'a. Już będzie jakoś wyglądać. BTW. Pamiętam, że chyba znasz się na komputrach itd.
Pójdzie mi na tym GTA V?
GeForce GTX 850m
Intel Core i7 4310u
8 GB RAM
Win 8.1 x64
Da radę? Co do procka to wszystko możesz sprawdzić na necie. Reszta da radę?

Avatar szakal1

6 sierpnia 2015, 20:32

@Darwineek: Twój procek to nie i7 tylko i5, albo pomyliłeś nazwę. Grafa jest taka w sumie średnia, jak na laptop jest niezła. Co do procka to szkoda że ma tylko 2 rdzenie po 2Ghz. 8 GB RAM spokojnie wystarczy, Win 8.1 u mnie póki co dobrze działa. Zliczając to powinieneś dać radę grać na średnich przy 40-60 FPS(zależy od rozdzielczości i to czy grasz w Singla czy Online). Ja póki co gram na 1600x900(24" Full HD poszło z dymem podczas burzy :/) w Online przy ustawieniach prawie maksymalnych(duperele które nic nie dają na wysokich) i zwykle mam 55+ FPS, ale jak ktoś wjedzie czołgiem i rozwali pół miasta to zwykle mam 40 FPS. Niedługo będę kupował monitor 4K, przy takiej rozdzielczość wysokie ustawienia w GTA V to magia. Mam nadzieje że kiedyś zagramy w Online, jak zechcesz to pisz do mnie.

Avatar Darwineek

7 sierpnia 2015, 10:11

@szakal1: Tobie się myli kochany :D To jest i7 4310u. Tak mam napisane na obudowie laptopa i w media markt było napisane tak samo. A wątpię, że taki sklep popełni błąd.

Avatar szakal1

7 sierpnia 2015, 11:55

@Darwineek: Nie ma i7-4310u, jest i5-4310u. Ty masz i7-4510u... Jeśli twoja płyta obsługuje OC, to możesz go kręcić do 3 GHz o ile wydoli chłodzenie. RealTemp, CPU-Z, Core Temp(najlepszy z nich) - dopasuj sobie który będzie u Ciebie dobrze działał i bezwzględnie ustaw temperaturę alarmu procka/grafy na 80 *C jeśli chcesz w cokolwiek grać na laptopie.

Avatar Darwineek

7 sierpnia 2015, 12:05

@szakal1: A faktycznie okazało się, że pomyliłem. 4510u.. Faktycznie. A co do Twojego ostatniego zdania to tak mówisz, że mam podkręcić, żebym w cokolwiek pograł. A tak na dobrą sprawę to wszystko co mam chodzi na high - ultra. Far Cry 4 - 1920x1080 na medium (tu wyjątek), AC Rogue Całkowicie Ultra tylko ambient oclussion na SSAO, Far Cry 3 na ultra itd. A GTA tak jak mówisz ma optymalizację za**bistą więc raczej bez problemu będzie.

Avatar Darwineek

7 sierpnia 2015, 13:00

@szakal1: Ale z tego co wyczytałem na necie i jeszcze u pewnego kolesia spytałem to GTA śmiało powinno chodzić.

Avatar szakal1

7 sierpnia 2015, 13:11

@Darwineek: Bo granie w 30 FPS a 60+ FPS to różnica. Laptop nigdy nie będzie miał chłodzenia tak dobrego jak PC, u mnie na Box'owym chłodzeniu mam max 70 *C, grafa koło 75 *C. Jak nie chcesz smażyć jajek na grafie to radze ustawić TMax.

Avatar Darwineek

7 sierpnia 2015, 13:34

@szakal1: Chodź na pw ok? Poradziłbyś mi jak się to obsługuje.

Avatar Darwineek

7 sierpnia 2015, 13:53

@szakal1: Pobrałem Core Temp. Okazuje się, że technologia turbo boost sama podkręca procesor gdy tego wymaga. Aktualnie ma 2,56GHz. I bez żadnych włączonych programów, jedynie Chrome ma temp 46'C. To procek. Jak sprawdzić kartę?

Avatar szakal1

15 sierpnia 2015, 08:49

@Darwineek: I jak pykasz w GTA V? Podaj nick/login spotkamy się w Online.

Avatar Darwineek

15 sierpnia 2015, 12:15

@szakal1: Nie pykam. Pierw chciałem pobrać z neta czy sprawdzić czy serio pójdzie. Z neta oczywiście nie działało. Może za jakiś czas kupię płytową wersję jak będę w Głogowie ;] Tam mam najbliższy media markt.

Avatar malaho2000

6 sierpnia 2015, 17:24

powodzenia jak się komputer przegrzeje w takim blaszaku ;w;

Avatar mandarynka520

6 sierpnia 2015, 17:21

level hipster

Avatar xXx_SmasherPL_xXx

6 sierpnia 2015, 16:57

#PcMasterrace

Avatar WojowniczyTort

6 sierpnia 2015, 16:57

"Nie liczy się wygląd, liczy się wnętrze" ~Prawdziwy Gracz

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 16:56

"Nie oceniaj komputera po obudowie".

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 16:46

Porządny zasilacz, 700 woltów.

Avatar Menek

31 lipca 2015, 09:37

Po czym poznać gamingowy komputer:
-Coś się świeci w środku

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2015, 11:34

@Menek: I po myszce z 20 przyciskami.

Avatar Menek

31 lipca 2015, 22:27

Oczywiście myszka i klawiatura też KONIECZNIE muszą się świecić.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 00:28

@Menek: A co z dodatkowymi monitorami?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Młodzi gniewni

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka