Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Najbardziej realistyczny spośród modów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 stycznia 2017, 20:35
feel good inc. XD
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:36
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:54
-Hej pokroimy w końcu ten tort.
-Nie nie po to się tyle pieprzyłem żeby teraz go tak po prostu zjeść.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 17:48
Takie idealne i po gówno takie coś robić jak i tak to zjesz no ale będzie się miało satysfakcje. Jak ktoś zapyta dlaczego to żal tego kogoś (bez urazy).
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:56
Niektóre linie nie równe, 2/10.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:11
I tak się to zje więc po co się tak męczyć? No, chyba że to na jakąś ważną uroczystość :)
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:44
pogrzeb :)
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:04
I don't need it, i don't need it... I NEED IT!!!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 19:34
Nie wiem dlaczego, ale przypomniało mi się "cake farts" ;-;
Wyszukajcie to w google i obejrzyjcie, nie pytajcie, tylko obejrzyjcie.
Zaufajcie mi.
Nic złego się nie stanie.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 20:49
@LSD2000: Piękne 9/11
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:13
@LSD2000: Eee... Co?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 00:10
@UkradliMiNick: Zobacz to się przekonasz...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 07:51
@LSD2000: Już zobaczyłem, to była moja reakcja.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 19:07
Cukrzyca i próchnica.
Odpisz