Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To będzie bolało
Co za przypadek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2020, 12:23
I'm RuNnInG cIrClEs ArOuNd Ya!
Odpisz
17 grudnia 2016, 10:26
Ja nie zakładam czpek z TF jestem F2P a nie jestem słaby
Odpisz
25 sierpnia 2017, 00:26
@lubiemplacki12: nie
Odpisz
25 lipca 2016, 14:46
Eeeeee NIE
Odpisz
6 sierpnia 2015, 18:28
Meet amazing scout :P W dalszej części trafił ;;-;;
Odpisz
14 maja 2016, 10:09
@Lacoste: nom
Odpisz
16 lutego 2016, 18:04
meet the amazing scout
Odpisz
2 sierpnia 2015, 01:28
raczej typowy F2P
Odpisz
2 sierpnia 2015, 09:53
@Cobranation: Wtedy by miał gibusa.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:22
@Mati129: ale chodzi że to nowy F2P i nie ma gibusa jeszcze
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:40
@Cobranation: nie każdy F2P jest słaby
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:41
Czyli mówisz, że 1 na pierdyliard graczy F2P jest dobrych?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:59
@Mati129: To, że ktoś nie jest idiotą, żeby kupować niepotrzebne czapki oznacza, że jest słabym graczem?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:55
Chyba nie. Pomyliłem się z tymi pierdyliardami. Raczej 9 na 10 graczy F2P jest słabych. A 1 na 10 gra na poziomie conajmniej średnim.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:17
@Mati129: Nah
Ja bym postawił mniej więcej tak:
1/10 totalny noob
4/10 słabych
3/10 dobrych
2/10 bardzo dobrych
..........
1/10 tak słabych/nowych, że nawet gibusa nie ma
3/10 używa gibusa
6/10 już wie, co gibus oznacza
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:32
@Mati129: f2p nie raz lepiej grają od płacących.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 09:10
@Mati129: ja naprzykład jestem F2P ale nie mam gibusa tylko dobre czapki za gry darmowe nawet widziałem 5-latka na serverze i miał 2 kile rozumiem go. ale ja też jestem F2P ale czasami jestem na szczycie tabeli na nawięcej kilów
F2P mogą być dzieci małe lub inni ludzie którzy chcą grać w tf2 ale nie CHCĄ KUPOWAĆ ŻADNYCH PIE**OLONYCH CZAPEK ZA EURO OD GABENA
Odpisz
7 sierpnia 2015, 09:32
Wiem o tym, ja też nie kupuję czapek, ewentualnie te bilety na mvm.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 11:07
Psst, te czapki za Spiral knights i Alien Swarm (czy co ty tam masz) wcale nie są dobre. A, i nie musisz kupować czapek za"EURO OD GABENA", tylko możesz tradować (jeśli masz premkę, i umiesz tradować ^-^).
Odpisz
31 lipca 2015, 23:23
Meet the amazing scout
Odpisz
31 lipca 2015, 23:28
@PanPieselPL: PIEMATIONS YEEEEEEAH!!!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:08
Slap my hand
Odpisz
1 sierpnia 2015, 09:09
@PanPieselPL: Slap it now!
Trust me this is not a trick.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 09:13
*Slap*
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:39
@PanPieselPL: *jebs na ziemię
Odpisz
7 sierpnia 2015, 08:50
*headszot*
Odpisz
7 sierpnia 2015, 09:03
@LogicznyMateusz: *headshot
Odpisz
6 sierpnia 2015, 18:39
Jak można tak nie trafiać
Odpisz
6 sierpnia 2015, 18:58
@Ominnog: Normalnie.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 21:10
@Ominnog: Usuń konto
Odpisz
30 sierpnia 2018, 18:41
@Ominnog: Delet your account bad human or what you are
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:46
Typowy gracz p2w.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 17:55
@as13zx: Po pierwsze - TF2 nie jest P2W -_- tylko P2P tam nie kupujesz jakiś ulepszeń zdolności tylko wyglądu, kupujesz czapki za metal albo jeśli jestes bogaty to Hajs ( chodź się nie opłaca)
po drugie - Jeśli już to typowy gracz F2P
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:00
TF2 jest F2P. A tak grają gracze P2W, kupią sprzęt a nic nie potrafią.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:37
@as13zx: Ty w ogóle grasz w TF2 ?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 22:50
Żebyś wiedział. Każdy p2w którego widzę straszy na chacie że ma nową kupioną broń i nas rozwali bo jesteśmy frajerami f2p a potem się dziwi czemu ostatni jest.
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 23:08
@as13zx: Bronie się nie kupuje tylko dropią tylko Kuriozum Klasyk lub Australium można kupić a na przykład Wyszczerbie Australim WyspecjalizowanaSeria Zabójstw za 40 kluczy bije tak same jak wyszczerbiec za osiągnięcie -_-
Odpisz
6 sierpnia 2015, 23:30
W sklepie można kupić. A tacy co właśnie kupią broń w sklepie mają się za lepszych od f2p. Nawet nie wiesz że istnieje sklep z broniami?
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2015, 23:40
@as13zx: Sklep Mann Co dla doświadczonych graczy nie istnieje ;) ceny są tam nieraz 100% wyzsze niż na Rysku Steam
PS. Koleś który kupi broń BROŃ zwyczajną jest według mnie uznany za chorego psychicznie ;)
Ps Ps . wiem dużo o czapkach sam mam beret Billa ;V
Ps Ps Ps . mając beret nie czuję się wysoce lepszy niż typowy F2P można powiedzięc że jestem do dupy w tą gre XD
Ps Ps Ps Ps nie umiem mówić żwiężle dlatego te Ps :V
Odpisz
7 sierpnia 2015, 01:38
Ja latam z dwoma czapkami i pyrogoglami bo przetapaiam wszystko na złom.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 01:59
@as13zx: Nie craftuj czapek ze złomu bo się nie opłaca ;v wejdź na Backpack.tf albo Scrap.tf tam czapki są za 1.33 ref a nie 3 po za tym jakie to te dwie czapki ?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 03:50
Nie, zrobiłem dupalacz, kunai i teraz staram się zrobić zagrożonego agenta. Czapka to gibus i pasożyt. Jakoś nie szaleje za czapkami. Zależy mi tylko jeszcze na balonorożcu i teczomiocie czy jak to tam się nazywa.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 08:46
@as13zx: Na scrap,tf 2 bronie kosztują 1 scrap metal. A conga mnie kosztowała niecały klucz. Tam sie opłaca kupować.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:14
Łooooot, masz berecik! :o. Zaprosisz mnie do znajomych na sztimie? Umiem tradować, jestem już trochę doświadczony (500h) I lubię mieć znajomych z którymi mogę pograć, pogadać i potradować ^-^.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 11:16
@LogicznyMateusz: Szkoda że konga kosztuje pół klucza ^-^.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 13:11
Miło wiedzieć że naprawde dużo osób na Jeja gra w TF2 :3 powiedz jaki Nick na steam to cie dodam i może się wymienimy ;v
PS. Konge miałem ale sprzedałem kiedy 15 ref kosztowała teraz 8 ;3
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:13
Lepiej powiedz swój bo taki sam jak ja ma 8375 osób ^-^ (Nick to Yoshi).
Odpisz
7 sierpnia 2015, 23:12
DeaglEagle i taki orzeł (nie polski) tylko taki jakby z lewej strony prawa jest czarna (nie wiem jak to opisać a obrazka nie mam ;< )
Odpisz
19 stycznia 2017, 12:08
@as13zx: Umiesz czytać nie zagrożonego agenta tylko zamrożonego —_—
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:38
fragment filmu meet the amazing scout
Odpisz
6 sierpnia 2015, 16:09
Zeza ma to mu się wydaje, że prosto wali :D
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:31
ten Scout - F2P pospolity
Odpisz
1 sierpnia 2015, 02:00
Hey wher is the amazing pyro?
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:09
@banan20201: Do you wonna hear a secret
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:10
@banan20201: Im working on it
Odpisz
1 sierpnia 2015, 11:30
@PanPieselPL: można by to zrobić gifem
Odpisz
1 sierpnia 2015, 11:19
dobrze że nie uderza bostońskim tłuczkiem XD
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:44
Logika tf2. Uderzysz 1000 razy, trafisz tylko 1 raz.
Odpisz