Gdy mówię dziewczynie, że gram na gitarze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Deal życia
Równi i równiejsi
Totalnie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To bilet w jedną stronę skarbie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2015, 20:58
Na gitarze się nie gra. Na gitarze się NAKU*WIA
Odpisz
11 kwietnia 2020, 08:55
@DoodilyDoo: gra*
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:40
na jakich instrumentach gracie ? ja na keyboardzie i skrzypcach
nie liczą się nerwy, komputer itp :)
Odpisz
4 kwietnia 2019, 10:42
@furry_candy_husky_: Proszem siem uspokoić
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:40
na jakich instrumentach gracie ? ja na keyboardzie i skrzypcach
nie liczą się nerwy, komputer itp :)
Odpisz
4 kwietnia 2019, 10:41
@furry_candy_husky_: Proszem siem uspokoić
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:39
na jakich instrumentach gracie? ja na keyboardzie i skrzypcach
ps:nie liczą się granie na kompie itp. oraz na nerwach :)
Odpisz
4 kwietnia 2019, 10:41
@furry_candy_husky_: Proszem siem uspokoić
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:23
Włączyło mi się w głowie Resit and Bite Sabatonu
Odpisz
11 stycznia 2018, 12:44
Jeszcze lepiej.
Odpisz
11 kwietnia 2020, 08:54
@Amy666: gorzej*
Odpisz
14 kwietnia 2020, 13:24
spadaj
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:41
na jakich instrumentach gracie ? ja na keyboardzie i skrzypcach
nie liczą się nerwy, komputer itp :)
Odpisz
8 lipca 2016, 18:45
@furry_candy_husky_: Ja na gitarze elektrycznej, akustycznej i (czasami) basowej.
Odpisz
28 czerwca 2016, 18:32
*co chciałbyś robić
(nr 2)
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:42
MASAKRA :|
ciągle wyskakiwał błąd
i nagle...miliony takich samych komentarzy :|
ops
Odpisz
17 sierpnia 2015, 14:13
@furry_candy_husky_: Ojojoj, jaki pech :(
Odpisz
17 sierpnia 2015, 17:21
@furry_candy_husky_: A więc to, że komentarze dzieli różnica minut to też błąd?
Odpisz
17 sierpnia 2015, 21:31
tak
Odpisz
17 sierpnia 2015, 22:34
@furry_candy_husky_: Tssa
Odpisz
17 sierpnia 2015, 14:28
Co robisz naprawdę
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:45
XDDDDDDDDD
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:39
na jakich instrumentach gracie? ja na keyboardzie i skrzypcach
ps:nie liczą się granie na kompie itp. oraz na nerwach :)
Odpisz
4 kwietnia 2019, 10:40
@furry_candy_husky_: Proszem siem uspokoić
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:38
na jakich instrumentach gracie? ja na keyboardzie i skrzypcach
ps:nie liczą się granie na kompie itp. oraz na nerwach
Odpisz
4 kwietnia 2019, 10:40
@furry_candy_husky_: Proszem siem uspokoić
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:38
na jakich instrumentach gracie? ja na keyboardzie i skrzypcach
ps:nie liczą się granie na kompie itp. oraz na nerwach
Odpisz
4 kwietnia 2019, 10:39
@furry_candy_husky_: Proszem siem uspokoić
Odpisz
17 sierpnia 2015, 13:34
koty też pewnie jedzą
Odpisz