Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Rel
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Północne Węgry
Ładne rzeczy
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2017, 08:01
Mózg mnie swędzi
Odpisz
5 lutego 2017, 11:33
mam telefon
Odpisz
3 stycznia 2017, 00:59
Czy tylko ja jako tako czytam do góry nogami?
Odpisz
22 grudnia 2016, 16:15
SIĘ odwróciłam xDDD
Odpisz
15 listopada 2016, 19:40
Odwrocilam. Jestem na telefonie i autoobracanie wyłączone.
Odpisz
1 lipca 2016, 11:44
Nie odwróciłem monitora, kliknąłem ctrl+alt+strzałka w dół
Odpisz
28 stycznia 2016, 16:15
Obróciłam tableta.
Odpisz
22 stycznia 2016, 07:23
Na telefonie ;D Nie udało sie wam
Odpisz
19 stycznia 2016, 20:41
a ja obróciłem całą komórkę.
Odpisz
29 grudnia 2015, 14:52
Ja nie obróciłam całego monitora. Obróciłam cały tablet xD.
Odpisz
24 grudnia 2015, 10:50
Mam nadzieję że nie obróciłeś całego monitora :)
Odpisz
7 listopada 2015, 07:53
Przeczytałem do góry nogami .-.
Odpisz
12 października 2015, 21:14
ja mam telefon i na nim oglądam
Odpisz
4 września 2015, 18:41
Nie odwróciłam całego tylko połowę ;)
Odpisz
7 sierpnia 2015, 17:37
Oglądam na komórce. Dzięki za złamany kark👍
Odpisz
7 sierpnia 2015, 18:57
@ManicFormula: Tez tak mam ten autoobrot
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 20:10
@xAzumiKx: Pssst,to można wyłączyć dwoma r*chami palca.
EDIT:Lol cenzura co ty robisz? xD
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:41
@Crobat: cii zbyt duzo wysilku
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:44
@Crobat: u mnie sie nie da kiedy jest wyłączona to tylko nie obraca sie na boki
Odpisz
7 sierpnia 2015, 22:51
@Crobat: Głodnej cenzurze chleb na myśli.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 02:35
@Crobat: o mój boże, rozwaliłeś mnie tym editem XDDDD
Odpisz
19 sierpnia 2015, 15:18
@ManicFormula: XD
Odpisz