Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

7 sierpnia 2015, 16:27

W łazience to się sra, a nie zostaje gównem...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar Galathiel

9 sierpnia 2015, 11:06

@dustin2001: Dobrze, królu Dustinie!

Avatar dustin2001

9 sierpnia 2015, 11:24

@Galathiel: Dziękuję!

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 16:04

W takiej sytuacji można zrobić jedno...
Zabrać ją do psychiatryka.

Avatar KiNtsune

7 sierpnia 2015, 18:11

Albo po prostu zamknąć ją na zawsze w łazience, po co się męczyć.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 21:06

@KiNtsune: A jak srać ci się zechce?

Avatar KiNtsune

7 sierpnia 2015, 21:29

W tym wypadku można zrobić wiele rzeczy np.
iść do drugiej łazienki. Jeżeli ma się tylko jedną, można zaprzyjaźnić się z sąsiadami i używać ich łazienki. A w ekstremalnych przypadkach pozostaje podwórko.

Avatar Freem1410

7 sierpnia 2015, 19:32

Ten moment kiedy zdajesz sobie sprawę, że już nie masz còrki

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 18:59

Czy tylko mi ona przypomina linka?

Avatar MokryAdam

7 sierpnia 2015, 16:52

Je**ć Milet Cyrus. Takie jest moje zdanie.

Avatar kamykPL

7 sierpnia 2015, 16:36

Link.

Avatar WampirzycaMarcelina

7 sierpnia 2015, 16:29

gimbuski z mojej szkoły zachowują się jak Milena Cytrus w klopie.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 16:07

My eyes!

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 12:37

No znam ten moment

Avatar Adsai

7 sierpnia 2015, 12:05

Naprawdę do dupy mi wychodzi to całe wychowywanie.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 10:45

Ja bym w takiej sytuacji jak najszybciej chwycił za nóż, a policji wytłumaczyłbym że to był wypadek, rzuciła się na mnie czy coś.

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 12:48

To nie Ameryka. W Polsce za pobicie włamywacza, który zdążył Ci już zebrać do worka pół dobytku, dadzą Ci kilka lat odsiadki, a złodziej jeszcze pozwie za straty materialne, które poniósł podczas leczenia. I wygra.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Fergus

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najwspanialszy spośród przedmiotów

To by wystarczyło

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka