Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 listopada 2014, 21:24
Jakiego programu on używa?
Odpisz
7 stycznia 2017, 20:56
@Tomasz95: Dobrego
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:52
@Ameron: Przypomniałeś mi świetny obrazek ale proszę cię, nie zostawiaj nikomu aż tak beznadziejnie głupich komentarzy. Będą cię brali za debila.
Odpisz
7 stycznia 2017, 22:58
@Tomasz95: Nie dbam o to, czy ludzie biorą mnie za idiotę czy za debila.
Odpisz
29 marca 2017, 12:18
@Tomasz95: jeśli chodzi o to u góry, zgaduję, że CodeBlocks
Odpisz
3 lipca 2020, 16:38
@Tomasz95: myślę, że eclipse ide java
Odpisz
3 lipca 2020, 16:52
@Techniq4: zdania ekspertów są podzielone.
Odpisz
3 lipca 2020, 17:00
@Ameron: no, xd. Szkoda że screen nieostry
Odpisz
12 czerwca 2012, 06:26
Mam dokładnie tak samo :) Czasem muszę zrobić jakąś pracę na komputerze a za chwilę już oglądam filmiki :)
Odpisz
17 czerwca 2012, 10:33
@AstonFan: Mam dokładnie tak samo :) Czasem muszę zrobić jakąś pracę na komputerze a za chwilę już oglądam filmiki :) , Ja Mam Dokładnie to samo ;D
Odpisz
13 czerwca 2012, 11:07
zawsze tak mam ; DD
Odpisz
12 czerwca 2012, 20:12
5/5 Mi też się tak zdarza
Odpisz
12 czerwca 2012, 17:18
5/5 i do ulu
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:58
5/5
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:07
true story
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:12
Też tak mam 5/5
Odpisz
12 czerwca 2012, 14:08
U mnie to wyglada troszke inaczej.
Zaczynam od odrabiania pracy domowej. Znajduje omowienie lektury na YT. Klikam w jakis filmik po prawej. I jeszcze raz. I jeszcze raz. Ogladam spiace koty. Klikam jeszcze kilka razy. Teraz ogladam kogos tanczacego do Matryoshki. Klikne jeszcze. Vocaloid. Huehue. Klik. ...Okej, Death Note odcinek 1 z polskim lektorem? Coz to za czary? o.O *robi sobie maraton Death Note z polskim lektorem i olewa prace domowa* XDD
Odpisz