Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar korus

18 kwietnia 2014, 23:10

jebłem xD

Avatar kamil305

7 lutego 2013, 20:53

ale jest Hiszpania i Niemcy czy inni mocni piłkarze czy reprezentacje to sie długo i tak nie nacieszy hehehe

Avatar lelek

17 czerwca 2012, 22:03

Ronaldo jest dobry ,ale jak dotąd nie świeci ,może ta zła passa minie ,miejmy taką nadzieję

Avatar prokoxpol

17 czerwca 2012, 10:30

Haha 5/5 i do ulu ;D

Avatar Martyna4

12 czerwca 2012, 17:34

Hehe 5/5 :)

Avatar DeaDe

12 czerwca 2012, 17:15

haha 5/5 i do ulu

Avatar dodo202

12 czerwca 2012, 16:41

dobre 4/5 XD

Avatar matiPL

12 czerwca 2012, 16:23

messi jest slabsz od C.R.
CRISTIANO jest najlepsz

Avatar htchd2

12 czerwca 2012, 08:54

ronaldo cieszy sie że nie ma messiego bo wie że by przegrał

Avatar
Konto usunięte

12 czerwca 2012, 15:34

@htchd2: Naprawdę ?! Obrazek 5/5.

Avatar Hank1212

12 czerwca 2012, 15:29

Haha :D
5/5

Avatar silient

12 czerwca 2012, 15:11

Hahaha jaki zaciesz 4/5 :P

Avatar Mnichu4444

12 czerwca 2012, 14:47

dobre

Avatar dolek_17

12 czerwca 2012, 11:33

i co mu z tego jak są niemcy :P

Avatar MalyMIs

12 czerwca 2012, 12:18

@dolek_17: Niemcy maja duże szanse na wygranie euro :)

Avatar I3ucuxd

12 czerwca 2012, 08:32

Shelby dobrze gada, ja jestem za REAL'em i wole C. Ronaldo, ale nie obrażam innych gwiazd np. z Barcelony

Avatar Shelby__xD

12 czerwca 2012, 07:23

Masz jakiś problem do jednej z największych gwiazd piłki nożnej ostatnich lat? To że jest ulizany i dba o siebie to jego sprawa.

Jak byśmy my REALiści wyzywali waszego Messiego, to także byście się wkurzali i płakali.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Chciał tylko pomóc

Dobrze czasem się oderwać

Jeszcze jak

Północne Węgry

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nigdy na to nie wpadną

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka