Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2014, 23:10
jebłem xD
Odpisz
7 lutego 2013, 20:53
ale jest Hiszpania i Niemcy czy inni mocni piłkarze czy reprezentacje to sie długo i tak nie nacieszy hehehe
Odpisz
17 czerwca 2012, 22:03
Ronaldo jest dobry ,ale jak dotąd nie świeci ,może ta zła passa minie ,miejmy taką nadzieję
Odpisz
17 czerwca 2012, 10:30
Haha 5/5 i do ulu ;D
Odpisz
12 czerwca 2012, 17:34
Hehe 5/5 :)
Odpisz
12 czerwca 2012, 17:15
haha 5/5 i do ulu
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:41
dobre 4/5 XD
Odpisz
12 czerwca 2012, 16:23
messi jest slabsz od C.R.
CRISTIANO jest najlepsz
Odpisz
12 czerwca 2012, 08:54
ronaldo cieszy sie że nie ma messiego bo wie że by przegrał
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:34
@htchd2: Naprawdę ?! Obrazek 5/5.
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:29
Haha :D
5/5
Odpisz
12 czerwca 2012, 15:11
Hahaha jaki zaciesz 4/5 :P
Odpisz
12 czerwca 2012, 14:47
dobre
Odpisz
12 czerwca 2012, 11:33
i co mu z tego jak są niemcy :P
Odpisz
12 czerwca 2012, 12:18
@dolek_17: Niemcy maja duże szanse na wygranie euro :)
Odpisz
12 czerwca 2012, 08:32
Shelby dobrze gada, ja jestem za REAL'em i wole C. Ronaldo, ale nie obrażam innych gwiazd np. z Barcelony
Odpisz
12 czerwca 2012, 07:23
Masz jakiś problem do jednej z największych gwiazd piłki nożnej ostatnich lat? To że jest ulizany i dba o siebie to jego sprawa.
Jak byśmy my REALiści wyzywali waszego Messiego, to także byście się wkurzali i płakali.
Odpisz