Powtarzaj to sobie codziennie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Angielskie śmieszki
Niegrzeczny Oskarek
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2018, 13:31
"Wskocz do oceanu."
Dzięki za radę, nie umiem pływać.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 23:00
Wstawiaj nic nie znaczące motywacyjne gówna.
Odpisz
9 listopada 2015, 00:03
@Macio720: To jest chyba bardziej demotywujące
Odpisz
12 listopada 2015, 23:23
@TheBDQJP: Ale równie denerwujące.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 11:43
Nie mogę codziennie jeść makaronu z warzywami bo mi to zbrzydnie i już nie będzie takim wyjątkowym daniem.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 23:04
*Siedzi przed komputerem i (nie) płacze nad swoim jakże nudnym losem*
Odpisz
15 sierpnia 2015, 10:48
*robi tak samo*
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:16
NIE BĘDZIESZ MI MÓWIĆ JAK MAM ŻYĆ!!!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 23:31
@xXkuba22Xx: Chyba raczej umierać...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 22:01
To nie twoja prywatna tablica...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:33
a i tak ludzie siedzą na kompach czytając to
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:50
@ALKATRAZ: Racja ;-;
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:10
@ALKATRAZ: Chociaż raz coś normalnego piszesz.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:08
W przeciągu półtorej godziny trafiłbym do psychiatryka, niestety ale u mnie w mieście dużo kryjówek przed policją nie ma.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:37
tak będe powtarzał randomowy tekst z fecebooka o tym że nie mam się poddawac
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:56
Nie przeczytałem bo to jakieś pierdoły typu życie,ciężko,nie poddawaj się,życie jest piękne.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:39
@Adsai: Bo to obrazek admina.Gdybym np. ja takie coś wstawił to nie weszłoby nawet na główną.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:05
A wskoczyć do oceanu z kotwicą czy bez?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:21
@Rander: Z kotwicą, ale to zależy na jaką głębokość.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:33
@Rander: Z kotwicą (tylko taką prawdziwą, a nie plastikową) i na bardzo głęboko.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:51
na fb z tym shitem a nie tu. kurrrr...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:33
a i tak ludzie siedzą na kompach czytając to
Odpisz