Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ewelkapl

25 grudnia 2018, 13:31

"Wskocz do oceanu."
Dzięki za radę, nie umiem pływać.

Avatar Macio720

14 sierpnia 2015, 23:00

Wstawiaj nic nie znaczące motywacyjne gówna.

Avatar TheBDQJP

9 listopada 2015, 00:03

@Macio720: To jest chyba bardziej demotywujące

Avatar Macio720

12 listopada 2015, 23:23

@TheBDQJP: Ale równie denerwujące.

Avatar Mnich1

15 sierpnia 2015, 11:43

Nie mogę codziennie jeść makaronu z warzywami bo mi to zbrzydnie i już nie będzie takim wyjątkowym daniem.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 23:04

*Siedzi przed komputerem i (nie) płacze nad swoim jakże nudnym losem*

Avatar Windows_10

15 sierpnia 2015, 10:48

*robi tak samo*

Avatar xXkuba22Xx

14 sierpnia 2015, 17:16

NIE BĘDZIESZ MI MÓWIĆ JAK MAM ŻYĆ!!!

Avatar Semahel

14 sierpnia 2015, 23:31

@xXkuba22Xx: Chyba raczej umierać...

Avatar Minerman

14 sierpnia 2015, 22:01

To nie twoja prywatna tablica...

Avatar ALKATRAZ

14 sierpnia 2015, 16:33

a i tak ludzie siedzą na kompach czytając to

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 16:50

@ALKATRAZ: Racja ;-;

Avatar Bad_Girl

14 sierpnia 2015, 21:10

@ALKATRAZ: Chociaż raz coś normalnego piszesz.

Avatar TheGrumpy

14 sierpnia 2015, 21:08

W przeciągu półtorej godziny trafiłbym do psychiatryka, niestety ale u mnie w mieście dużo kryjówek przed policją nie ma.

Avatar matiExtreme

14 sierpnia 2015, 19:37

tak będe powtarzał randomowy tekst z fecebooka o tym że nie mam się poddawac

Avatar Adsai

14 sierpnia 2015, 16:56

Nie przeczytałem bo to jakieś pierdoły typu życie,ciężko,nie poddawaj się,życie jest piękne.

Avatar DiKarpio

14 sierpnia 2015, 17:39

@Adsai: Bo to obrazek admina.Gdybym np. ja takie coś wstawił to nie weszłoby nawet na główną.

Avatar Rander

14 sierpnia 2015, 16:05

A wskoczyć do oceanu z kotwicą czy bez?

Avatar Kivera

14 sierpnia 2015, 16:21

@Rander: Z kotwicą, ale to zależy na jaką głębokość.

Avatar Szwendacz

14 sierpnia 2015, 17:33

@Rander: Z kotwicą (tylko taką prawdziwą, a nie plastikową) i na bardzo głęboko.

Avatar seweryn111

14 sierpnia 2015, 16:51

na fb z tym shitem a nie tu. kurrrr...

Avatar ALKATRAZ

14 sierpnia 2015, 16:33

a i tak ludzie siedzą na kompach czytając to

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Angielskie śmieszki

Niegrzeczny Oskarek

Nieuczciwa ocena

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka