Dlaczego klauni trąbią nosami?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Papierowa szkoła posting
Ładne rzeczy
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lutego 2018, 18:34
Poszukiwany egzorcysta
Odpisz
31 lipca 2017, 11:44
Ja w dzieciństwie to pokemony a nie klauny oprócz Asha który był klaunem
Odpisz
25 sierpnia 2015, 01:48
Tak samo jak ja, tylko że w moim przypadku nie ściskam nosa tylko czyjąś szyję.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 04:05
@Namper: Ooo sadysta ^.^
Odpisz
25 sierpnia 2015, 02:15
Wiedziałem!
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 01:17
Grrr zawsze bałam się klaunów ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 23:02
sikający kwiatek nie bez powodu nazywa się sikający
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:32
Brr... Boję się klaunów.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:20
całe dzieciństwo w pi**u
Odpisz
15 sierpnia 2015, 16:36
@reLik: Zgadzam sie z tobo
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:04
@reLik: Moje dzieciństwo jakoś szczególnie nie opiera/opierało się na klaunach.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:17
@reLik: W sumie to ja w dzieciństwie ogladałem ben ten'a i był taki odcinek gdzie klauni byli właśnie tymi złymi :l.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:51
@Swagger409: Klaun Zombozo!
Odpisz
15 sierpnia 2015, 16:25
Klaun Jacek XD
Odpisz
17 sierpnia 2015, 15:04
A może on ma na imię Pszemek?
Odpisz
17 sierpnia 2015, 15:41
@TheBDQJP: Może... Chyba jednak Pixarowi nie będę ufać...
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2015, 14:43
Ja jak 1 raz byłem w cyrku to wtedy bałem sie już klaunów ;___;
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2015, 17:20
A ja kiedyś klaunowi zabierałem jego nos ;-;
Odpisz
15 sierpnia 2015, 17:32
@ArturPL: Szybko rosnące dziecko ?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 17:36
@xAzumiKx: kurde chciałem edytować i napisałeś poprawna wersja miała brzmieć:
Boże a ja kiedyś klaunowi zabierałem nos...
Odpisz
15 sierpnia 2015, 17:19
oddaj dzieciństwo sku*wysynu!
Odpisz