Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MockTurtleSoup

13 lutego 2018, 18:34

Poszukiwany egzorcysta

Avatar Kasandra20

31 lipca 2017, 11:44

Ja w dzieciństwie to pokemony a nie klauny oprócz Asha który był klaunem

Avatar Namper

25 sierpnia 2015, 01:48

Tak samo jak ja, tylko że w moim przypadku nie ściskam nosa tylko czyjąś szyję.

Avatar kasza_w_sprayu

25 sierpnia 2015, 04:05

@Namper: Ooo sadysta ^.^

Avatar Hatapon

25 sierpnia 2015, 02:15

Wiedziałem!

Avatar Bonnie_Girl

Edytowano - 25 sierpnia 2015, 01:17

Grrr zawsze bałam się klaunów ;-;

Avatar kosodrzewina111

24 sierpnia 2015, 23:02

sikający kwiatek nie bez powodu nazywa się sikający

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

24 sierpnia 2015, 20:32

Brr... Boję się klaunów.

Avatar reLik

15 sierpnia 2015, 15:20

całe dzieciństwo w pi**u

Avatar elekt2o56

15 sierpnia 2015, 16:36

@reLik: Zgadzam sie z tobo

Avatar DeadExtreme

24 sierpnia 2015, 19:04

@reLik: Moje dzieciństwo jakoś szczególnie nie opiera/opierało się na klaunach.

Avatar Swagger409

24 sierpnia 2015, 19:17

@reLik: W sumie to ja w dzieciństwie ogladałem ben ten'a i był taki odcinek gdzie klauni byli właśnie tymi złymi :l.

Avatar Grammar_ZSRR

24 sierpnia 2015, 19:51

@Swagger409: Klaun Zombozo!

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 16:25

Klaun Jacek XD

Avatar TheBDQJP

17 sierpnia 2015, 15:04

A może on ma na imię Pszemek?

Avatar
Konto usunięte

17 sierpnia 2015, 15:41

@TheBDQJP: Może... Chyba jednak Pixarowi nie będę ufać...

Avatar ZeeKo

Edytowano - 16 sierpnia 2015, 14:43

Ja jak 1 raz byłem w cyrku to wtedy bałem sie już klaunów ;___;

Avatar ArturPL

Edytowano - 15 sierpnia 2015, 17:20

A ja kiedyś klaunowi zabierałem jego nos ;-;

Avatar xAzumiKx

15 sierpnia 2015, 17:32

@ArturPL: Szybko rosnące dziecko ?

Avatar ArturPL

15 sierpnia 2015, 17:36

@xAzumiKx: kurde chciałem edytować i napisałeś poprawna wersja miała brzmieć:
Boże a ja kiedyś klaunowi zabierałem nos...

Avatar dopefish

15 sierpnia 2015, 17:19

oddaj dzieciństwo sku*wysynu!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Papierowa szkoła posting

Ładne rzeczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka