Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2017, 11:23
Nie ma FB :(
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:33
Nie. Jest kompletnie na odwrót. Idioci wstawiają głupie obrazki, a inteligentni mało korzystają.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 01:37
@dustin2001: czyli Ci co lubia korzystac z FB to sa automatycznie debilami? :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:53
@Lord_Nailock: Zazwyczaj. To też w jakim celu. Jak w celach pisania wiadomości itd. to jeszcze ok. Jednak jak robienie sobie miliarda zdjęć, chwalenie się, to już nie dobrze.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:30
@dustin2001: A jeśli tylko po to by komentować i udostępniać obrazki z różnych stron to co? Np. demotywatory
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:22
@YFYDB: Komentowanie rozumiem, udostępnianie niech już będzie, byle nie wirus.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 01:31
69 głosów.
heh
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:30
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:52
Bedziesz to caly czas dodawal? 😂👌😒
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:10
@PikachuAlka: Tak mam taką misję!
Odpisz
25 sierpnia 2015, 01:27
Powodzenia! 😂👌
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:31
Te tytuły są jak piąte koło u wozu - powinni w tych tytułach ostrzegać przed obrazkami np. Zaraz zobaczysz kolejny ch*jowy obrazek admina.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:13
Chuj a nie sukcesy znam osobę co robi tyle zdjęć swojego jedzenia i swoich oczu oraz buzi złożonej w dzióbek ma same jedynki (tak wybili jej zęby)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:54
Jeśli to co oni wstawiają to jest sukces to ja wolę nigdy go nie osiągnąć i jeśli mi się to uda to dopiero będzie sukces.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:39
Taki jak ten wyżej? Gratuluję sukcesu.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:09
Jeja też odniosło wielki sukces... i teraz wstawia durne obrazki.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:58
Na odwrót.
Wszyscy z mojej klasy zawsze odnoszą sukcesy tylko nie ja.
I nie chodzi o naukę.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:51
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:36
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:50
@matiExtreme: Hmm pierwszy raz w życiu wale konia do obrazku chleba.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:48
Dla admina powinna być specjalna odznaka "Ilość obrazków poniżej średniej 2.0".
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:31
Może po prostu komputer im się zawirusował
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:24
Brawo, wygrałeś Hitlerowskiego Chupacabrę.
Odpisz