Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Szybki jak błyskawica
Nie po oczach
Były nóżki, nie ma nóżek
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 22 sierpnia 2015, 18:10
Ten cudowny moment, kiedy masz już 6 lat laptopa i nie zanosi się na stacjonarkę ;-;.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:20
@Szymon123PL: Pocieszę Cię. Mam laptopa już siedem lat.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:23
@Szymon123PL: Moj komp ma 9 lat...i nowy bezie dopiero za 2-3 lata
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 08:43
@Jedenzwielu: Mój ma jakieś 10 a chodzi na nim skyrim.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 20:32
@Dragonite: Mi tez chodzi skyrim ... na 40 fps na najnizszych
Odpisz
3 marca 2018, 00:18
@Jedenzwielu: Masz tego nowego kompa?
Odpisz
3 marca 2018, 07:22
@CousinJoe: Tak, po tylu latach, w końcu go mam.
Odpisz
3 marca 2018, 09:13
@Szymon123PL: Pierwszy raz poruszyła mnie historia Anona w internetach
Odpisz
26 sierpnia 2015, 13:32
Ten moment, kiedy cie nie stać.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 02:42
Ten chu*owy moment kiedy nie stać cie przy okazji na lepszy procesor ;-;
Odpisz
23 sierpnia 2015, 13:51
Ten moment kiedy masz laptopa i z byle powodu ci się wyłącza...a ty nic z tym nie możesz zrobić
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:03
@bartol987: Ten moment kiedy śmiejesz się z ludzi w internecie którzy mają 9-letnie laptopy i narzekają na ich stan
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:18
@bartol987: Sformatuj, odkurz czy coś. Też tak kiedyś miałem jak dostałem starego lapka od wujka, nie wyłączał się bez powodu, tylko dlatego że osiągał 90 stopni :D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:56
@Piotr99: Odkurzony jest i wgl. Formata nie będe mu strzelać (panie,tyle materiałow erot....ekhem,edukacyjnych nie moze pójść na zmarnowanie) i poczekam na nowego kompa.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:39
@bartol987: materiały zgrać na płytę/pendrive > format > z powrotem na kompa.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 09:42
@julka1280: Tego jest za dużo by sobie tak zgrać na pendrive'y a napęd nie działa.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:00
@bartol987: To po kij aż tyle tego ściągałeś? :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:33
To fakt, miałem GT 440 i wyglądało to jak nic ważnego, mały wentylatorek płyta odkryta, taka sobie, normalnie jak karta sieciowa tak mała, teraz jest co widać i wygląda to kosmicznie w porównaniu z poprzednią kartą, to bydle zajmuje mi mase przestrzeni w kompie i przy okazji wygląda jak układ sterowniczy do jakiegoś statku kosmicznego...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:16
ten moment gdy na obrazku jest ta sama karta jak w twoim koputerze (chodzi o tą od msi)
Odpisz
25 sierpnia 2015, 07:24
na ta 2
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:13
Ten chu**** moment gdy nie masz kasy na nową kartę graficzną :v,
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 20:07
@Swagger409: Zbierz 1000 zł i kup Gtx 960 .Wiedźmin 3 działa na wysokich (jeśli lubisz W3).
EDIT: Ale zgadzam się z tobą.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 02:39
@ShadowNorman: Bo to żaden problem zebrać jakieś tam 1000 zł... i dostajesz wielki cios bo twoja rodzina wychodzi na minus i możesz pomarzyć o czym kolwiek...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:36
Ten cudowny moment gdy masz laptopa i nie możesz tego zrobić.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 18:08
Jaki model ?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:09
@trolem: Ale ta po lewej?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:29
@ShadowNorman: Po lewej.
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 22:11
@trolem: Chyba MSI Gtx 980 .
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:12
@ShadowNorman: A wiesz jaka po prawej.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:13
Ten moment, gdy inni wymieniają GPU a ty masz Intel G35
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:17
@the21gryzon: Miałem :D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:44
@Neronixu: Mam.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:56
jest słaba?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:13
@Kacukox: A czy cs go na najniższy z 15 fps to płynnie?
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 20:30
ja niby tez mam slaby, czteroletni laptop, radeon 6840 hd 4 gb ram i 1,9 ghz podwojny wiec tez slabo, ale na sredniej mysle zeby bylo z 40 fps.
EDIT: Jednak chyba na wysokiej 50/60 fps płynne :D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:00
Ja na niej na 1024x768 przy mozliwie najnizszych w LoLu miałem 20-35fps
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:50
@Kacukox: proc. 2,3 ghz ram 4 i powyższa karta
Odpisz
22 sierpnia 2015, 22:16
Ten lujowy moment kiedy spalił się procesor w kompie, tata nie kupi nowego, a Ty masz tylko starego laptopa z Niemiec od cioci. ;_;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:32
@konbed: Ale gwarancja wytrzymałości jak z Niemiec przynajmniej...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:19
No w sumie! Zepsuła się bateria(musi być nonstop podłączony), obudowę tafił szlag, a dysk jest uszkodzony, ale poza tym jest jak nowy!
Heroes of might & magic chodzi na nim płynnie :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 21:10
No tak z tym gownem po lewej to dupa
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:46
Ja chciałbym mieć chociaż tą po prawej.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:44
Nie znam tego uczucia 😂😂👌
Odpisz